Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy oszczędzacie?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Czy oszczędzacie?

Postprzez annamaria » Wt kwi 23, 2019 6:18 am

I jeśli tak to w jaki sposób oszczedzacie?

Na lokatach czy na kontach oszczędnościowych?
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.
annamaria

Re: Czy oszczędzacie?

Postprzez Bartniczka » Wt kwi 23, 2019 8:44 am

Konta oszczednościowe są wygodne bo możesz z nich praktycznie od razu przelać kase na konto osobiste bez utraty oprocentowania. Z drugiej strony oprocentowanie lokat jest przeważnie wyższe niż kont oszczędnościowych — obecnie sięga ono w naszym kraju 2—3 proc. Niektóre banki dla nowych klientów oferują jeszcze lepsze promocje... Zerknij sobie na ten ranking2019.

Będziesz mogła porównać sobie jakie jest obecne oprocentowanie lokat w bankach i wybrać dla siebie najbardziej opłacalne oprocentowanie!!!!
[url]http://www.ciazowy.pl/forum/[/url]
Bartniczka

Postprzez jagodka89 » Wt kwi 23, 2019 11:05 am

Oczywiście, że tak, ale nie zawsze i nie na wszystkim. Taki przykład - nie oszczędzam na bieliźnie i młodzieżowych strojach kąpielowych(bo w takie się mieszcze ;)), na butach, dobrej jakości jedzeniu i hobby. Ograniczam za to wydatki na zbędne zakupy, niepotrzebne gadżety i podążanie za bzdurnymi modami
jagodka89

Postprzez Legendherr » So maja 04, 2019 7:22 pm

Oczywiście, nie na wszystkim warto oszczędzać, ale warto założyć sobie konto oszczędnościowe oprocentowanie tam jest na tyle sensowne, że lepiej trzymać tam pieniądze niż "w skarpecie"
Legendherr

Postprzez czikita » Śr maja 15, 2019 12:01 pm

Staramy się oszczędzać :) ale wiadomo róznie to wychodzi. Staramy się ostatnio nie wydawać kasy na marne. Przeanalizowaliśmy też ile wydajemy na usługi i znalazła się lepsza oferta na telewizja poznań od Inea - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja więc dzięki temu teraz płacimy mniej. Chcemy też internet przenieść
czikita

Postprzez kolops » Śr maja 15, 2019 4:23 pm

kolops

Postprzez 0szolomiona » Śr maja 15, 2019 8:36 pm

Mam dokładnie tak samo!
0szolomiona

Postprzez minionka785 » Śr lip 10, 2019 10:10 am

Ciekawa mnie wasze sposoby na oszczędzanie i inwestowanie, przydały by się jakieś zmiany finansowe na już. Znalazłam artykuł o funduszach inwestycyjnych http://fondital.pl/fundusze-inwestycyjne-jak-zaczac/ jakie macie zdanie na ten temat? Próbowaliście już takich możliwości? Jesteście zadowoleni? Z przyjemnością dowiem się czegoś więcej.
minionka785

Postprzez Melissa3 » Śr lip 10, 2019 1:19 pm

Tak, a przynajmniej bardzo się staram. najbardziej pomogła mi lista wydatków, na której mogłam sobie usystematyzować na co ile wydaję i zminimalizować to, co było zbędne. A teraz planuję otwarcie nowego konta, żeby sobie tam przelewać jakąś kwotę na czarną godzinę - myślę, że to też lepiej pomoże mi gospodarować wypłatami nieco lepiej niż teraz
Melissa3

Powrót do Damskie pogaduszki