Wyszukiwanie zaawansowane »

Żylaki po ciąży

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Żylaki po ciąży

Postprzez Konczita » Wt kwi 09, 2019 5:01 pm

Czy po ciąży żylaki znikają? Czy już zostają na zawsze?
Konczita

Postprzez Serra » N kwi 14, 2019 6:23 pm

jednej tak, drugiej nie...niestety. Stosuj sobie jakieś preparaty typu varicolen
Serra

Postprzez redcard » Wt kwi 16, 2019 1:16 pm

Ja mialam i to duze i bolesne. Probwalam masci kremow itd i niestety efekty nijakie. Tak na dobre pomogl mi dopiero laser w klinice Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/
redcard

Postprzez esensja3 » Wt kwi 30, 2019 11:26 am

Flebolog to dobry kierunek, jak są już duże żylaki to tylko zabiegi mają sens. Dobrą i mało inwazyjną metoda jest laseroterapia, w Warszawie można ją zrobić w klinice flebologii, mają tam bardzo dobrych specjalistów i też każdy zabieg zaczynają od diagnostyki żył przez usg doppler.
esensja3

Postprzez KasiuniaW32 » Wt kwi 30, 2019 9:32 pm

esensja3 napisał(a):Flebolog to dobry kierunek, jak są już duże żylaki to tylko zabiegi mają sens. Dobrą i mało inwazyjną metoda jest laseroterapia, w Warszawie można ją zrobić w klinice flebologii, mają tam bardzo dobrych specjalistów i też każdy zabieg zaczynają od diagnostyki żył przez usg doppler.

To ta Klinika na Wawelskiej , tez korzystałam z jej pomocy gdy mialam żylaki na nogach po ciaży. Zabieg bezbolesny, nie zostawił prawie zadnych sladów. Ten sam lekarz prowadził mnie przez cały czas i wszystko tłumaczył, szczególowo odpowadał na wszystkie moje pytania.
KasiuniaW32

Postprzez Ariadna » So maja 04, 2019 11:15 pm

Oj tak, żylaki zostały i mimo różnych zabiegów, nie zanosi się na to, żeby zniknęły. Ulgę przynosi mi taki żel z kasztanowca i pozycja z uniesionymi nogami, ale to nie takie proste i niezbyt wygodne. Przydałoby się mieć coś takiego jak ten regulowany stelaż https://kobieta.wp.pl/doskwieraja-ci-ob ... 102610049a A może któraś z was jest szczęśliwą posiadaczką i zechce się podzielić wrażeniami?
Ariadna

Postprzez esensja3 » Pt maja 10, 2019 8:39 pm

Ariadna napisał(a):Oj tak, żylaki zostały i mimo różnych zabiegów, nie zanosi się na to, żeby zniknęły. Ulgę przynosi mi taki żel z kasztanowca i pozycja z uniesionymi nogami, ale to nie takie proste i niezbyt wygodne. Przydałoby się mieć coś takiego jak ten regulowany stelaż https://kobieta.wp.pl/doskwieraja-ci-ob ... 102610049a A może któraś z was jest szczęśliwą posiadaczką i zechce się podzielić wrażeniami?

robiłaś jakieś konkretne zabiegi? Byłaś u flebologa? To najskuteczniejszy sposób żeby sie pozbyć żylaków na dobre. Tutaj link do filmiku jak wygląda laseroterapia https://www.youtube.com/watch?v=o2CWLNVBWsk to bardzo bezpieczna i mało inwazyjna metoda
esensja3

Postprzez KasiuniaW32 » N maja 12, 2019 6:41 pm

Konczita napisał(a):Czy po ciąży żylaki znikają? Czy już zostają na zawsze?

Znam ten problem bardzo dobrze. Mialam ten sam problem po ciązy. Niestety żylaki same nie znikną, bez wizyty u specjalisty sie nie obejdzie. Musisz wybrac sie do flebologa. Naszczescie po zabiegu laseroterapii wszystko sie zmieniło i nie musze sie juz nimi martwić.
KasiuniaW32

Postprzez anitkas » Cz maja 16, 2019 6:01 pm

Myślę, że jest to kwestia genetyczna. Na pewno nie każda kobieta ma żylaki po ciąży.
anitkas

Postprzez minionka785 » Pn maja 20, 2019 11:32 am

Da się je wyleczyć?
minionka785

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze troski