Wyszukiwanie zaawansowane »

Zimowa pielęgnacja skóry

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Zimowa pielęgnacja skóry

Postprzez Lenka4 » Pt kwi 20, 2018 5:59 am

Pielęgnacja skory w zimie powinna być zupełnie inna niż na wiosnę. Warto zdecydować się na kremy tłuste lub półtłuste.
Lenka4

Postprzez mamutka » N kwi 22, 2018 1:26 pm

No w zimę to trzeba szczególnie dbać o swoją skórę, bo w tym okresie jest ona dodatkowo narażona na przesuszenie. Ale nie z takimi problemami sobie radzi krem Cetaphil https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ . Najlepiej będzie jak sama sobie go kupisz i się przekonasz
mamutka

Postprzez zazanka » Cz kwi 11, 2019 1:46 pm

No zimą zawsze skóra twarzy jest bardziej zniszczona, i tu trzeba wtedy zadbać o pielęgnację dobrym kremem. Ja ogólnie przez cały rok używam jednego kremu łagodzącego an co dzień z eeny meeny dokładnie ten używam https://eenymeeny.eu/produkt/krem-lagod ... -co-dzien/ . Jest stworzony na bazie naturalnych składników więc nie podrażnia.
zazanka

Postprzez sigrara » Pn kwi 29, 2019 2:03 pm

Podczas zimy, to ja zawsze muszę używać tłustych kosmetyków do pielęgnacji, i w tej materii najlepiej sprawdza się masło kakaowe od raviny, zaś wiosną oraz latem stosuję krem ze śluzem ślimaka tez tej firmy, kosmetyki sa warte uwagi, zwłaszcza, że nie mają w sobie chemii
sigrara

Postprzez boddekk » Wt maja 21, 2019 9:58 am

W takiej sytuacji, polecałabym coś jeszcze lepszego masło shea nierafinowane. Tutaj znajdziecie naprawdę rewelacyjne produkty, do tego bardzo eko i bardzo zdrowo.
boddekk

Postprzez kingy » Wt maja 21, 2019 1:10 pm

dla mnie zarówno zimą jak i latem podstawą jest dobry krem pod oczy oraz tonik do twarzy odmładzający eco laboratorie, nakładam także na noc witaminę e na całą twarz
kingy

Postprzez Tarantula » Wt maja 21, 2019 8:18 pm

Ja staram się regularnie dopasowywać pielęgnację do stanu mojej skóry.
Tarantula

Postprzez kebzun » N cze 30, 2019 5:08 pm

Wielu kompleksów można się pozbyć przy pomocy medycyny estetycznej. Istnieje sporo dobrych klinik zajmujących się chirurgią plastyczną, że nie będzie problemu ze znalezieniem tego odpowiedniego. Możesz to robić między innymi za pomocą portalu https://klinikiurody.com.pl/ - który zebrał ogromną liczbę polskich klinik.
kebzun

Postprzez gaska » Pn wrz 16, 2019 7:11 am

Oeparol (balsam, krem, żel pod oczy, pomadka) jest na mojej liście zakupów, obok balsamów Oceanica, kremu do rąk i stóp Ziai, mleczka + toniku AretinaQ - o których już była mowa. Z zakupami wstrzymuję się, bo męczę rozpoczęte kremy i balsamy. Oeparol zachęca mnie dodatkowo tym, że ma wiesiołka.

Co do kąpieli i wylegiwania się w wannie to często tego nie stosuję. Atopowe zmiany zaostrzają się przy siedzeniu w wodzie, zwłaszcza jak ma ona wyższą temperaturę Dlatego codziennie biorę letni/ciepły (ale nie gorący!) prysznic. Oczywiście od czasu do czasu wezmę kąpiel, ale unikam płynów do kąpieli i właśnie soli - napinają mi skórę, często wywołują swędzenie i muszę natychmiast wetrzeć tłusty balsam. Za to moja skóra dobrze toleruje żele , ale też nie wszystkie. Dobrze spisywał się żel Ziaja Aromaterapia oraz Lirene Dermoprogram, Body Colour Żel + Oliwka pod prysznic. Najlepsze dla mnie jest jednak mydło Palmolive Oliwkowe.

Jeśli jednak macie spore problemy z nawilżeniem to warto jest się skonsultować z dermatologiem: http://babskiesprawy.info/dermatologia- ... -ze-skora/ - lekarz ten powinien doradzić co będzie najlepsze na problemy z wysuszeniem się skóry.
gaska

Postprzez kamilcia98 » Pn wrz 16, 2019 10:35 am

Może warto wybrać coś AVON Teraz na zimę będzie wychodzić nowa kolekcja :)
kamilcia98

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki