Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyposażenie kuchni

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Wyposażenie kuchni

Postprzez elabarbara » Pn maja 13, 2019 7:23 am

Kobietki, właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Czego też waszym zdaniem nie powinno zabraknąć w kuchni jakie mniejsze urządzenia polecacie, naczynia itd ?
elabarbara

Re: Wyposażenie kuchni

Postprzez norbert44 » Pn maja 13, 2019 8:32 am

Jestem naprawdę bardzo ciekawy jaką kuchnię mają Polacy. Sam słyszałem od znajomego że ma bardzo ładną kuchnię.

Postprzez zazanka » So maja 18, 2019 6:17 am

Wyposażenie kuchni w stylu nowoczesnym to przede wszystkim sprzęty AGD ale nie konicznie musi być jednej marki, bynajmniej ja nie mam. Większość sprzętów kryje w sobie ogromną funkcjonalność. Zastosowane rozwiązania technologiczne ułatwiają codzienne przyrządzanie potraw. Wyposażenie kuchni to nie tylko meble oraz sprzęty AGD. W nowoczesnym wnętrzu nie powinno również zabraknąć innych mniejszych akcesorii.
zazanka

Postprzez kebzun » Wt maja 21, 2019 12:19 pm

Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar i dobranie mebli polecam salon meblowy https://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 znajduje się on w Poznaniu i ma duży wybór mebli, które są solidnie wykonane
kebzun

Postprzez gewer » Wt maja 21, 2019 3:11 pm

a czy ktoś z was doradzi mi dobry blender do kuchni?
gewer

Postprzez grosik » Śr maja 22, 2019 8:57 am

Kuchnia kuchni jest nierówna . Każdy urządza według siebie. Jeśli zależy Ci na nowoczesnej i eleganckiej kuchni, to najlepiej aby sprzęt AGD był jednej firmy i to takiej lepszej. Mniejsze akcesoria typu sztućce, szklanki, talerze, też powinnaś kupić takie lepsze. Teraz jest tak wielki wybór, że wszystko to kwestia pieniędzy. Ja zainwestowałam w zastawę porcelanową i to w motywy ludowe, do tego dokupiłam komplet sztućców z tym samym motywem. Trochę mnie to kosztowało , ale przynajmniej starczy mi to na ładnych parę lat
grosik

Postprzez stasiakit » Śr maja 22, 2019 2:15 pm

Wcale nie jest regułą, żeby kupować sprzęt AGD do kuchni jednej firmy. Ja mam w wyposażeniu urządzenia dobrych, ale różnych marek. Poza tym, jeśli chodzi o porcelanę, to dopiero mam zamiar wybrać jeden z ładnych zestawów obiadowych, które są w ofercie tego sklepu https://urodastolu.pl/ . Aż trudno się skupić na konkretnym, bo wszystkie zachwycają swoim eleganckim wyglądem. Waszym zdaniem, który z nich najciekawiej się prezentuje?
stasiakit

Postprzez KuchniaPelna » Cz maja 23, 2019 1:24 pm

Moim zdaniem najważniejsze jest dobre odprowadzanie pary wodnej i zapachów, chyba najlepiej sprawdzają się okapy wyspowe, sama miałam i polecam serdecznie :D
KuchniaPelna

Postprzez Leila » Cz maja 23, 2019 1:33 pm

Ja naprawdę sporo rzeczy kupiłam w Ikei i jestem z nich naprawdę zadowolona.
Leila

Postprzez ukidruki » Śr cze 05, 2019 7:49 pm

Ja po remoncie kuchni wymieniałem też wszystkie urządzenia i stwierdziłem, że wezmę wszystkie z tej samej firmy. Po przejrzeniu oferty sklepu https://maxelektro.pl/beko/ zdecydowałem się na sprzęty firmy Beko ze względu na bogatą ofertę i różnorodność oferowanych urządzeń.
ukidruki

Następna strona

Powrót do Damskie pogaduszki