Wyszukiwanie zaawansowane »

Skuteczne odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Skuteczne odchudzanie

Postprzez sussie2 » Śr maja 29, 2019 1:31 pm

Ważne jest to aby ograniczyć spożywanie zbędnych posiłków i zacząć ćwiczyć. Do tego dobrym pomysłem może być na przykład herbatka odchudzająca: https://www.doz.pl/apteka/p125465-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_kontrole_masy_ciala_herbatka_ziolowa_2_g_10_szt.. Na pewno nie zaszkodzi :)
sussie2

Postprzez RyszardsSwet » Śr maja 29, 2019 1:57 pm

Szczerze mówiąc to ja nie wiem jaki jest skuteczny sposób na odchudzanie. Ja już tyle metod próbowałem i żadna nie działa. NIe wiem czy ja coś źle robię czy to może jednak te diety i ćwiczenia nie działają po prostu...
RyszardsSwet

Postprzez Anielka1 » N cze 09, 2019 1:36 pm

zumba to spoko sprawa chociaz najlepsze efekty osiagam przy regularnym bieganiu na biezni i korzystaniu z orbitreka - tak 30 minut dziennie. Swoje sprzety zakupilam przez internet https://www.e-insportline.pl/fitness ze wzgledu na sporo pozytywnych opinii i dobre ceny. Oplacilo sie :)
Anielka1

Postprzez login... » Wt cze 11, 2019 6:57 pm

Decyzję zakupu Slimunox podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.
login...

Postprzez PrzemekKasan » Wt cze 11, 2019 9:19 pm

No trzeba po prostu dużo ćwiczyć i trzymać odpowiednią dietę :)
PrzemekKasan

Postprzez login... » Wt cze 25, 2019 5:29 pm

Jak dla mnie nie ma lepszego środka który jest skutecznie wstanie wspomóc odchudzanie jak Slimunox. Wcześniej chwytałam się praktycznie każdego możliwego sposobu i nie było efektów. Od czasu jak zaczełam brac Slimunox, a właśnie zakończyłam 2 opakowanie, to waga systematycznie spada. Na razie jest 7 kg mniej
login...

Postprzez EmiliaMm » Pt cze 28, 2019 2:33 pm

Nie znam skuteczniejszej diety niż pudełkowa. Byłam przez pół roku na diecie lightdiet. Schudłam 15 kilogramów. Efekt jojo mnie nie dopadł więc jest bardzo dobrze :) Posiłki dobre i różnorodne. :)
EmiliaMm

Postprzez login... » N lip 07, 2019 7:24 pm

Mi jeszcze żadna dieta nie pomogła.Każda kończyła się efektem jo-jo.Zmiana przyszłam w momencie kiedy oprócz diety zaczęłam łykać Foreverslim.Końcowy efekt to 12 kg w dół.
login...

Postprzez login... » Wt lip 09, 2019 8:55 pm

I ja również brałam Slimunox.Zależało mi aby schudnąć ok10 kg i to mi się udało i to naprawdę w krótkim czasie bo zajęło mi to tylko dwa miesiące.Według mnie najlepszy preparat na Polskim rynku.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte