Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak szybko schudnąć?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Olaaa » Cz maja 30, 2019 7:39 pm

Według mnie potrzeba zmiana trybu życia. Dla mnie konieczne były :
- zmiana diety i ilości wielkości posiłków ( 5 razy małe porcje, dieta bogata w owoce i warzywa )
-ćwiczenia- 3 razy w tygodniu- basen, rower, aerobik
-odrzucenie antykoncepcji hormonalnej- używam teraz komputera cyklu Cyclotest MyWay z trybem antykoncepcji
-picie wody

Trzeba zmienić tryb życia, według mnie by efekty się utrzymały :)
Olaaa

Postprzez login... » So cze 01, 2019 6:02 pm

Mnie w odchudzaniu bardzo pomogły dietetyczne i regularne posiłki, zamawiałam sobie "pudełka" z https://maczfit.pl, moja dieta dzięki temu była wzorowa :) A i efekty świetne, schudłam w krótkim czasie :)
login...

Postprzez PrzemekKron » So cze 01, 2019 6:20 pm

Moim zdaniem schudnąć jest ciężko, ale jeszcze szybko to już w ogóle nie jest możliwe. Ja kiedyś tego próbowałem i okazało się, że wróciło to do mnie efektem jojo...
PrzemekKron

Postprzez Anek10 » Pn cze 03, 2019 12:28 pm

Najlepiej wsiąść na rower i pojechać za miasto. Pamiętaj tylko o kasku i ubezpieczeniu roweru w razie awarii się przyda :)
Anek10

Postprzez czekoladowamilka » Wt cze 04, 2019 10:34 am

Daj sobie spokój z szybkim odchudzaniem. Postaw na dietę np z https://marketbio.pl/category/dieta-ket ... -ketogenna i ćwicz. Chudnij powoli ale bez efektu jojo. Też jestem na diecie i postanowiłam uzbroić się w cierpliwość. Kilogramy ładnie spadają a ja coraz lepiej się czuję.
czekoladowamilka

Postprzez login... » Wt cze 11, 2019 6:51 pm

Ja akurat stosowałam Slimunox i moim zdaniem patrząc na sœój wynik, jest to jeden z najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie
login...

Postprzez Jessy02 » Wt cze 11, 2019 10:11 pm

Nie ma co się nastawiać na jak najszybsze chudnięcie, bo ta waga potrafi jeszcze szybciej wrócić.
Jessy02

Postprzez login... » Wt cze 25, 2019 5:26 pm

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac. W 3 miesiace moja waga spadła o 15 kilo. Dla mnie to wielki sukces
login...

Postprzez kebzun » N cze 30, 2019 2:40 pm

Musisz wiedzieć, że jak zrzucisz sporo kg to będziesz musiała też wybrać się na operację estetyczną, aby pozbyć się nadmiarów skóry. Proponuję tylko nie iść do pierwszej lepszej kliniki tylko poszukać czegoś sprawdzonego na https://klinikiurody.com.pl/
kebzun

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte