Wyszukiwanie zaawansowane »

Budowa domu…

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Budowa domu…

Postprzez Arkadiusz33332 » Śr lip 03, 2019 8:45 am

Dla każdego polaka budowa domu jest bardzo ważna.Gorzej by było jakby mało osób budowało swoje domy.

Postprzez weronika23 » Śr lip 03, 2019 9:37 am

Doskonale wiem przez co przechodzicie. Budowa domu to straszne przedsięwzięcie. Niby fajnie, ale jednak dużo roboty przy tym. No ale doradzę wam dobre wylewki podłogowe Łódź z jastrychu.
weronika23

Postprzez Urszulla » So lip 20, 2019 5:03 am

Nasz wymarzony dom już wkrótce zacznie się budować https://www.homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekoncept-43 nie mogę się doczekać, bo mieszkając w bloku zwyczajnie się duszę. Brakuje mi przestrzeni, a tam oprócz 3 sypialni będę miała duży słoneczny salon z jadalnią, ciekawie zadaszony taras i wydzieloną garderobę.
Urszulla

Postprzez czekoladowamilka » Pn sie 12, 2019 6:28 pm

Czytacie jakieś artykuły na temat budowy domu? Ja trafiłam niedawno na https://odnawialni.com.pl/ i często tam zaglądam. Udało mi się znaleźć sporo ciekawych porad m.in na temat ogrzewania, ekologii i wystroju wnętrz.
czekoladowamilka

Postprzez Julka12 » Pt sie 16, 2019 8:57 am

Podczas budowy domu należy zwrócić uwagę również na nowoczesne schody Liczy się również materiał wykończenia i oświetlenie. Dużo osób w dzisiejszych czasach wybiera schody drewniane, które prezentuje się naprawdę dobrze i mogą urozmaicić każde wnętrze. Mi osobiście coś takiego niezwykle się podoba.
Julka12

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte