Wyszukiwanie zaawansowane »

zażywacie jakieś suplementy diety?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: zażywacie jakieś suplementy diety?

Postprzez Maneczka » Wt lip 02, 2019 5:56 am

Ja stosuję suplementy ze strony https://6paknutrition.com/ bo regularnie ćwiczę i muszę przyznać że są świetne. Idealnie uzupełniają wszelkie niedobory wynikające z diety, a w dodatku są w niezłych cenach.
Maneczka

Postprzez login... » Wt lip 09, 2019 5:15 pm

Wszystkiego rodzaju żele i spraye działają tylko na chwilę a jeżeli komuś zależy na ty aby poprawa była trwała to polecam jak najbardziej tabletki IQMAN.
login...

Postprzez login... » Wt lip 09, 2019 8:53 pm

Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę
login...

Postprzez login... » Wt lip 09, 2019 8:58 pm

Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.
login...

Postprzez demeter » Śr lip 10, 2019 9:55 am

Ja nie zażywam.
demeter

Postprzez login... » So lip 13, 2019 6:30 pm

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
login...

Postprzez login... » So lip 13, 2019 6:30 pm

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
login...

Postprzez Swistaczek35 » So lip 13, 2019 8:27 pm

Z tego co wiem, to moja kuzynka podczas odchudznaia stosowała Slimunox. Patrząc na to jak teraz wygląda, to w jej przypadku był to krok w dobrym kierunku
Swistaczek35

Postprzez Shine » Pn lip 15, 2019 7:03 am

Ostatnio całkiem przypadkiem kupiłam dla siebie suplement diety. Chciałam kupić energetyk i w sklepie sięgnęłam po S8 . Okazało się, ze jest to suplement diety poprawiający krążenie a przy okazji napój pobudzający.
Shine

Postprzez sussie2 » Pn lip 15, 2019 10:55 am

Jeśli chodzi o suplementację to u mnie w grę wchodzą tylko suplementy naturalne. Dlatego często kupuję produkty marki Laventi: https://www.laventi.pl/. Muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona.
sussie2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte