Wyszukiwanie zaawansowane »

Pierwsza komunia

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Pierwsza komunia

Postprzez login... » Wt kwi 30, 2019 9:47 am

Jakie stroje komunijne kupujecie dla Waszych dzieci? Alby, a może sukienki / garnitury? U nas ksiądz narzucił alby, wielu rodziców jest tym oburzonych. Jak to przebiega u Was?
login...

Postprzez aneleda » Cz maja 30, 2019 8:11 pm

Komunia to ważne wydarzenie i oczywiście dobrze jest zorganizować ją w sprawdzonym miejscu. Żeby mieć pewność, że goście będą zadowoleni, a my nie będziemy musieli się przejmować jak będzie wyglądał rodzinny obiad.

Postprzez login... » So cze 01, 2019 7:27 pm

U nas w parafii wszystkie dzieci muszą mieć alby komunijne... Wielka szkoda, bo chciałam kupić córce sukienkę :(
login...

Postprzez tom.m » Śr cze 12, 2019 2:11 pm

A powiedzcie mi, jakie miejsce polecacie na organizację komunii? Znalazłem do tej pory komunie piaseczno, które mi odpowiada, ale trochę za dużą tam mają salę, jak na moje potrzeby ;)
Znacie inne takie w tej okolicy, tylko nieco mniejsze?
tom.m

Postprzez jessica9 » Pt lip 19, 2019 6:04 pm

A sklep, gdzie można kupić albę komunijną jakiś kojarzycie? Ja ostatnio wpadłam na sklep MK Maryla mkmaryla.pl/22-alby-komunijne-dla-chlopcow i tam widziałam całkiem ładne stroje na komunię. To co fajne są eleganckie, ładnie zdobione i wykonane z dobrych materiałów. Można też znaleźć u nich klasyczne i bardziej nowoczesne stroje.
jessica9

Postprzez jacekw » Pt lip 19, 2019 9:24 pm

Ja kiedyś dostałem rower
jacekw

Postprzez Kila27 » Pt lip 19, 2019 11:21 pm

A co kupić najlepiej dziecku wlaśnie w tym wieku? Ja myślę o modelu do składania - https://www.ksiegarnia-marki.pl/Modele- ... ania-c6196 Prezent miałby być dla chłopca. Chyba powinien się czymś takim zainteresować, co nie? ;) Wiadomo, że ktoś pomoże mu przy złożeniu.
Kila27

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte