Wyszukiwanie zaawansowane »

Gotowanie - lubicie?

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: Gotowanie - lubicie?

Postprzez mars » Śr kwi 10, 2019 1:11 pm

Kazdy ma tam jakies zainteresowania i dobrze. Podstawa jest znalezc cos co lubi sie robic. Mnie od jakiegos czasu naszlo na nauke gotowania we wlasnym zakresie. Wlasciwie to na miescie nie ma juz starych knajp do ktorych lubilem uczeszczac na cos dobrego. Niestety tez nie mialem pojecia jak zabrac sie za przyrzadzenie ulubionych potraw jakie tam serwowali. Wszystko do czasu gdy zaczalem swoje poszukiwania w sieci. Okazalo sie, ze jest kilka wiekszych serwisow na ktorych mozna znalezc praktycznie wszystko. Najwiecej oryginalnych przepisow uzytkownicy dodaja tutaj https://uwielbiam.pl/przepis/kluski-leniwe-3 Jedna z wazniejszych funkcji jakie mozna na niej znalezc jest kalkulator ilosci porcji. Zawsze mi tego brakowalo przy robieniu obiadu dla powiedzmy rodziny .. teraz nie musze tracic czasu na liczenie bo mam wszystko pokazane w pare sekund. Niby male ulatwienie, a z drugiej strony niezwykle przydatne.
mars

Postprzez Paula883 » Cz maja 23, 2019 10:52 am

Jest to coś co mogłabym robić codziennie. Najbardziej lubię piec ciasta bo wiem, że wychodzą mi rewelacyjnie. Cała rodzina mnie chwali. Wszystkie rzeczy, które są potrzebne w kuchni do pieczenia jak folie do pieczenia czy foremki na ciasta czy też inne kupuję w sklepie swiat-agd.com.pl i bardzo lubię to miejsce bo mają super ceny i porządnie wykonane produkty.
Paula883

Postprzez Asia234 » Pn maja 27, 2019 11:17 am

Polecam przepis na pyszne sałatki https://cotozachoroba.pl/dietetyczne-i- ... -po-22-00/ Przyrządzam jedną z nich przynajmniej raz w tygodniu.
Asia234

Postprzez beabeka » Wt maja 28, 2019 6:12 am

Nie przepadam za gotowaniem i zwykle jadam coś co można przygotować bez gotowania. Na przykład taki jogurt naturalny na kolacje http://kuchniajogurtowa.pl/. Można coś do niego dodać i jest gotowe danie idealne na wieczór bo lekkie i zdrowe
beabeka

Postprzez Fiza » N cze 09, 2019 3:02 pm

Oczywiście, nie ma to jak danie zrobione samodzielnie. Nigdy nie do końca byłam przekonana, by stołować się w restauracjach. Tak sama kupuje składniki takie jak np. pierś z kurczaka przepisy zaś biorę z internetu. Zwykle wszystkim smakują wykonane przeze mnie potrawy.
Fiza

Postprzez marzenka.o » Śr cze 12, 2019 11:23 am

Ja sama wymyślam przepisy. W ten sposób mogę rozwijać swoją kreatywność.
marzenka.o

Postprzez foremka22 » Pn lip 22, 2019 6:48 am

Ja niestety nie jestem taka zdolna ale mam w planach intensywną naukę gotowania. Byłam już nawet na takich https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ warsztatach, uczyłam się robić kiszonki to super zabawa i bardzo przydatna rzecz w kuchni
foremka22

Postprzez agaas » Pn lip 22, 2019 9:15 am

Nienawidzę. Gdybym mogła to wcale bym nie gotowała. Niestety - mąż, dzieci... Tym wszystkim trzeba się zająć, ubrać, nakarmić... Ciężkie jest życie matki i żony :p
agaas

Postprzez ulasmialek » So lip 27, 2019 10:53 am

Uwielbiam gotować i spędzać czas w kuchni oraz dużo eksperymentować. Ale też jakoś za dużo go w niej nie spędzam, dużo korzystam w fajnych przepisów jakie uda się dla mnie znaleźć w internecie. Ostatnio dużo eksperymentuje z kuchnią włoską i świetnie mi to nawet wychodzi, ponieważ smakuje zarówno dla męża jak i dla dziecka. Ale uważam, że nie każdy musi lubić spędzać czas w kuchni można to ograniczyć do minimum. Postawić na wspólne gotowanie, czy tak jak w moim przypadku mając dziecko przy sobie zapewnić mu odrobinę rozrywki. Mając je praktycznie cały czas na oku. ;)
ulasmialek

Postprzez minionka785 » Śr lip 31, 2019 7:33 am

Uwielbiam - lubię wymyślać coś nowego.
minionka785

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywieniowe ABC