Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyprawka dla dziecka. Skąd wziąć pieniądze?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wyprawka dla dziecka. Skąd wziąć pieniądze?

Postprzez gosiaczek.89 » Pn sie 19, 2019 12:28 pm

Moim zdaniem wyprawkę, oczywiście taką ogólną, typu zeszyty, długopisy, kredki, jakieś worki na buty czy strój sportowy to można kupić wcześniej. Wtedy przynajmniej ten wydatek rozkłada się w czasie i nie jest aż tak bardzo uciążliwy. Poza tym, warto zacząć robić takie zakupy wcześniej, jak jeszcze mało kto interesuje się taką ofertą. A jest to też możliwe dlatego, ze takie markety jak Kaufland mają takie oferty praktycznie przez cały rok i możemy je kontrolować np. na stronach www kaufland.pl. W dodatku ceny (nie w sezonie szkolnym) są najbardziej przystępne - taką okazję też warto wykorzystać. Zawsze to jakaś oszczędność, nawet jeśli będzie minimalna :)
gosiaczek.89

Postprzez mamaZosi » So sie 31, 2019 5:32 am

Na wyprawkę dla mojej córeczki pieniążki dała moja babcia, od zawsze mówiła, że ma odłożone pieniążki na prawnuczkę i tak było. Z sensillo wybierałam akcesoria, babcia mi pomagała siedziała ze mną przy stole i oglądałyśmy niezbędne przedmioty dla szkraba :) Babcia była zadowolona, że może się zaangażować :)
mamaZosi

Postprzez ola234 » N wrz 01, 2019 2:58 pm

Tu można kupić tanie podręczniki https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html
ola234

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte