Wyszukiwanie zaawansowane »

Słabnąca erekcja

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Słabnąca erekcja

Postprzez Przemysław29 » Śr wrz 11, 2019 10:35 pm

Zona miała cieżka ciążę, ze względu na jej zagrożenie w tym okresie się praktycznie nie kochaliśmy. Teraz jest już po porodzie, a ja z przerażeniem stwierdzam, ze z każda próba zbliżenia jest u mnie coraz gorzej, jeżeli chodzi o erekcje
Przemysław29

Re: Słabnąca erekcja

Postprzez Robert22 » Śr wrz 11, 2019 10:38 pm

Wejdź na stronę iq-man.pl i poczytaj o tego rodzaju środkach... Może to jest jakieś rozwiązanie dla ciebie? Ja w każdym razie bym spróbował
Robert22

Postprzez AndrzejH » Śr wrz 11, 2019 10:39 pm

Robert22 napisał(a):Wejdź na stronę iq-man.pl i poczytaj o tego rodzaju środkach... Może to jest jakieś rozwiązanie dla ciebie? Ja w każdym razie bym spróbował

Zgadzam się z Twoją opinia, moim zdaniem lepiej zastosować tego rodzaju środek niż męczyć siebie czy partnerkę...
AndrzejH

Postprzez Santino » Śr wrz 11, 2019 10:41 pm

Ja też uważam, że jeżeli to nie jest sprawa samej psychiki, to środki oparte na naturalnych składnikach takich jak iqman powinien pomóc
Santino

Postprzez Konrad34 » Śr wrz 11, 2019 10:44 pm

Też stosowałem iqman i uważam, że decyzja o tym,że będzie to ten a nie inny środek wzmacniający potencję, była jak najbardziej prawidłowa
Konrad34

Postprzez AlanMM » Śr wrz 11, 2019 10:52 pm

IQman to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających erekcje jakie są dostępne
AlanMM

Postprzez Remik24 » Śr wrz 11, 2019 10:59 pm

Moim zdaniem po to są tego rodzaju środki jak IQMan by po prostu z nich korzystać... nie zależnie czy była zdrada, czy nie, czy jesteś z żoną czy kochanką. Jest problem to się go rozwiązuje a nie czeka nie wiadomo na co
Remik24

Postprzez Bogdan30 » Śr wrz 11, 2019 11:08 pm

Też uważam, ze zastosowanie IQMan to bardzo dobre rozwiązanie. Sam stosowałem te tabletki i uważam, że jest to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję, jakie są dostępne na rynku
Bogdan30

Postprzez Jakub40 » Śr wrz 11, 2019 11:09 pm

Ja też miałem problemy z erekcją i u mnie pomogło zastosowanie IQman
Jakub40

Postprzez Seweryn39 » Śr wrz 11, 2019 11:11 pm

Moim zdaniem pomysł z zast5osowaniem IQman jest dobrym pomysłem. Sam stosowałem te tabletki, które kupiłem na stronie oficjalnego dystrybutora http://iq-man.pl i jestem bardzo zadowolony z efektu. W każdym razie od tamtego momentu nie mam żadnych problemów z erekcją
Seweryn39

Następna strona

Powrót do Forum otwarte