Wyszukiwanie zaawansowane »

Najskuteczniejszy sposób na walkę z nadwagą po ciązy?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Najskuteczniejszy sposób na walkę z nadwagą po ciązy?

Postprzez Angelika34 » Pn paź 07, 2019 5:48 pm

Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę.
Angelika34

Postprzez Honorata45 » Pn paź 07, 2019 5:58 pm

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Slimunox okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.
Honorata45

Postprzez Amelia225 » Wt paź 08, 2019 7:09 pm

Mi w walce ze zbędnymi kilogramami pomogło zastosowanie Slimunox, jak dla mnie to jeden z najlepszych środków tego rodzaju
Amelia225

Postprzez suzanna » Pn paź 21, 2019 11:35 pm

Nie warto podejmować odchudzania na własną rękę, bo można narobić wielu szkód w organizmie. Lepiej zgłosić się do specjalisty, który dobierze odpowiednią aktywnością fizyczną, dobierze menu, wprowadzi w tajniki pusty i ukrytych kalorii a także obliczy dzienne, realne zapotrzebowanie na kalorie. Polecam w tym celu udać się do https://dawidwozniakowski.pl/dieta/dieta-na-redukcje/.
suzanna

Postprzez MagdaER » So paź 26, 2019 11:36 pm

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na odchudzanie jak Slimunox, mi te tabletki pomogły w pozbyciu się całej nadwagi i to tylko w 3 miesiące
MagdaER

Postprzez HalinaBN » Pn lis 04, 2019 9:30 pm

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox. Ja dzięki tym tabletkom pozbyłam się nadwagi jaka pozostała mi po ciąży w 3 miesiące.
HalinaBN

Postprzez TeresaFHH » Pt lis 08, 2019 12:45 am

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox, ja dzięki właśnie tym tabletkom wróciłam do swojej wagi po ciązy juz po 3 miesiącach
TeresaFHH

Postprzez Daria34 » Wt gru 10, 2019 1:42 am

Sposobów na skutecznie odchudzanie jest pewnie tyle ile osób którym to się udało, Ja bowiem podczas odchudzania stosowałąm Foreveslim i u mnie to pomogło
Daria34

Postprzez Anielka1 » Wt gru 10, 2019 6:07 pm

Oprócz regularnych ćwiczeń lub diety warto kupić pas wyszczuplający i regulujący sylwetkę. Ja kupiłam taki z http://www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomógł. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu i przede wszystkim skuteczny.
Anielka1

Postprzez JowitaR » Śr gru 11, 2019 2:16 am

Ja walcząc o powrót do swojej wagi jaką miałam przed ciążą, zdecydowałąm się na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tego bo do swojej wagi wróciłam po 3 miesiącach
JowitaR

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte