Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry ginekolog

28-40 tydzień
Poród i połóg

Re: Dobry ginekolog

Postprzez beabeka » Wt paź 08, 2019 4:45 pm

Wszędzie są świetni specjaliści, ja też na swojego ginekologa nie narzekam, dobrze dobrał mi hormonalną antykoncepcję, nie mam efektów ubocznych a mogę nawet powiedzieć że odkąd biorę vines zauważyłam nawet kilka plusów
beabeka

Postprzez foremka22 » N paź 13, 2019 8:32 am

Też nie mogę narzekać na swojego lekarza, zmagałam się ze zmianami na szyjce macicy i wirusem hpv, poradził mi żebym stosowała żel papilocare zanim zdecyduję się na radykalne zabiegi i rzeczywiście pomogła mi ta kuracja pozbyć się wirusa
foremka22

Postprzez anitaaa34 » Wt paź 15, 2019 10:14 am

Też korzystałam z Medical Progress podczas ciązy!! Bardzo pasowało mi to, że mogłam się umówić na wizytę z domu i sprawdzać swoją dokumentacje :D
anitaaa34

Postprzez jjusti18 » Pt paź 25, 2019 6:59 pm

A czy ktoś z was może chodził do przychodni specjalistycznej http://nagrobli.com/ ? Słyszałam, że tam też mają bardzo dobrych ginekologów. Właśnie ostatnio strasznie boli mnie podbrzusze i chce udać się do nich. Bo troszkę się niepokoję. Być może to ze stresu, a może coś mi dolega. Wolę jednak szybko zareagować na takie objawy.
jjusti18

Postprzez Martazosiedla » N paź 27, 2019 9:45 pm

Witam, mam problem z zajsciem w ciaze od pol roku staramy sie z mezem,jednak nici z tego. Bardzo zalezy mi na tym,abyd o zaplodnienia doszlo naturalnie. Nie wiem czy ja mam problemy czy maz,wiec poszukujemy lekarza,ktory zapewni nam rowniez opieke psychologa. https://doktorginekolog.pl/naturalne-leczenie-nieplodnosci/ Co sądzicie o tym?
Martazosiedla

Postprzez amy91 » Wt paź 29, 2019 9:19 pm

Ja bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat tego ginekologa, położnika http://www.maciejzalewski.pl/uslugi Chyba umówię się tam na wizytę, bo razem z mężem planujemy ciążę i chciałabym zrobić wszystkie potrzebne badania oraz zacząć łykać potrzebne suplementy.
amy91

Postprzez pukla123 » So lis 23, 2019 2:49 pm

polecam przychodnię www.medica2000.com.pl tam pracują najlepsi specjaliści, z dużym doświadczeniem, wiedzą i odpowiednim podejściem do pacjenta. A ceny jak na prywatne usługi to całkiem w porządku, także polecam. Prowadziłam u nich dwie ciąże i było wszystko w porządku.
pukla123

Postprzez MarysiaZ » Wt gru 10, 2019 1:35 pm

Od lat leczę się u tej samej pani ginekolog, prowadziła też moją ciążę. Dr. Barbara Bilcharczyk, przyjmuje w Kołobrzegu, na ulicy Szpitalnej. Trudno wyobrazić sobie lepszego lekarza - miła, empatyczna, bardzo rzeczowa. Polecam.
MarysiaZ

Postprzez suzanna » Cz sty 23, 2020 10:43 pm

W Białymstoku zdecydowanie godna polecenia jest klinka Arciszewscy, gdzie będziesz pod opieką fachowców, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt. Wszelkie niezbędne badania dzięki temu wykonasz na miejscu, co będzie mogło być od razu poddane weryfikacji.
suzanna

Poprzednia strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród