Wyszukiwanie zaawansowane »

Smart Kid Belt pas

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Smart Kid Belt pas

Postprzez redcard » Pn lip 01, 2019 8:44 pm

Mirage napisał(a):Pasy? Może dla starszych dzieci, ale zdecydowanie wolę jednak korzystać z fotelików, są bezpieczniejsze. Poza tym warto szukać opinii, a według przeprowadzonych badań, Smart Kid Belt nie spełnia norm bezpieczeństwa, w razie wypadku twoje dziecko zginie ;)

gdzie niby widzialas te badania? pasy maja wszystkie atesty i certyfikaty. byly badane przez dwie niezalezne firmy certyfikujace, testy z PIMOT są nawet dostepne na ich stronie i na yt, wszystko jest zgodne, bezpieczne i dopuszczone po badaniach z najwyzsza starannoscia
redcard

Postprzez czikita » Wt lip 02, 2019 9:42 am

Mirage napisał(a):Pasy? Może dla starszych dzieci, ale zdecydowanie wolę jednak korzystać z fotelików, są bezpieczniejsze. Poza tym warto szukać opinii, a według przeprowadzonych badań, Smart Kid Belt nie spełnia norm bezpieczeństwa, w razie wypadku twoje dziecko zginie ;)

haha jestem bardzo ciekawa skąd te badania. Bo jakoś wszystkie testy pokazują ze SKB ma niskie przeciążanie w okolicach 32-40G
czikita

Postprzez michalus555 » Śr paź 09, 2019 7:57 pm

michalus555

Postprzez daisyy » Wt paź 22, 2019 8:07 am

Na tej stronie znalazłam filmik z testami tych pasów http://www.ranking-foteliki.pl/artykuly ... owych.html jak dla mnie są przekonujące.
daisyy

Postprzez ewel8 » Pt paź 25, 2019 8:39 pm

W sieci można znaleźć naprawdę sporo informacji na temat tych pasów. Uważam, że warto je kupić, bo są praktyczne i nie kosztują dużo w przeciwieństwie do fotelików samochodowych. Oczywiście każdy ma inne zdanie i ja to szanuje jak njabardziej.
ewel8

Postprzez eleonor23 » N paź 27, 2019 2:33 pm

Jest opcja, żeby starsze dzieci przypinać pasami, to czemu nie spróbować, tym bardziej, że mają one homologację, takze według ekspertów są bezpieczne. Skoro producent dostał zielone światło, żeby móc sprzedawać te pasy na "legalu" w Polsce to uważam, że zapewniają bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie.
eleonor23

Postprzez cropka » Śr paź 30, 2019 7:16 pm

eleonor23 napisał(a):Jest opcja, żeby starsze dzieci przypinać pasami, to czemu nie spróbować, tym bardziej, że mają one homologację, takze według ekspertów są bezpieczne. Skoro producent dostał zielone światło, żeby móc sprzedawać te pasy na "legalu" w Polsce to uważam, że zapewniają bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie.

Dokładnie. Smart Kid Belt nie jest przeznaczony dla najmłodszych a dla starszych. I w takim wieku sprawdza się doskonale. W końcu ktoś się podpisał pod tymi certyfikatami, homologacją itd. I to nie jedną, bo przecież ten pas jest sprzedawany w innych krajach. Dostali nawet nagrodę w Japonii, więc musza mieć odpowiednie badania z tamtego rynku.
cropka

Postprzez basiaa223 » Cz gru 19, 2019 8:29 am

daisyy napisał(a):Na tej stronie znalazłam filmik z testami tych pasów http://www.ranking-foteliki.pl/artykuly ... owych.html jak dla mnie są przekonujące.

Jest też sporo artykułów o tych pasach. Myślę,że zrobimy naszym dzieciom prezent pod choinkę i kupimy im te pasy.
basiaa223

Postprzez Oliwia5 » Cz sty 09, 2020 12:11 pm

Pasy SMART KID BELT u mnie sprawdzają się rewelacyjnie. Solidne zastosowanie i komfort podczas jazdy. Udany zakup na dłuższy czas.
Oliwia5

Postprzez lopis3 » Pn lip 06, 2020 2:01 pm

Tutaj http://www.fotelik.info.pl/foteliki/kiedy-dziecko-wyrasta-z-fotelika-odwieczny-dylemat-nowy-fotelik-a-moze-podkladka.html spoko strona i informacje min. na temat tego adaptera. My także zadowoleni z użytkowania.
lopis3

Poprzednia strona

Powrót do Kącik taty