Wyszukiwanie zaawansowane »

Pierwsza komunia

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Pierwsza komunia

Postprzez login... » Wt kwi 30, 2019 9:47 am

Jakie stroje komunijne kupujecie dla Waszych dzieci? Alby, a może sukienki / garnitury? U nas ksiądz narzucił alby, wielu rodziców jest tym oburzonych. Jak to przebiega u Was?
login...

Postprzez aneleda » Cz maja 30, 2019 8:11 pm

Komunia to ważne wydarzenie i oczywiście dobrze jest zorganizować ją w sprawdzonym miejscu. Żeby mieć pewność, że goście będą zadowoleni, a my nie będziemy musieli się przejmować jak będzie wyglądał rodzinny obiad.

Postprzez login... » So cze 01, 2019 7:27 pm

U nas w parafii wszystkie dzieci muszą mieć alby komunijne... Wielka szkoda, bo chciałam kupić córce sukienkę :(
login...

Postprzez tom.m » Śr cze 12, 2019 2:11 pm

A powiedzcie mi, jakie miejsce polecacie na organizację komunii? Znalazłem do tej pory komunie piaseczno, które mi odpowiada, ale trochę za dużą tam mają salę, jak na moje potrzeby ;)
Znacie inne takie w tej okolicy, tylko nieco mniejsze?
tom.m

Postprzez jessica9 » Pt lip 19, 2019 6:04 pm

A sklep, gdzie można kupić albę komunijną jakiś kojarzycie? Ja ostatnio wpadłam na sklep MK Maryla mkmaryla.pl/22-alby-komunijne-dla-chlopcow i tam widziałam całkiem ładne stroje na komunię. To co fajne są eleganckie, ładnie zdobione i wykonane z dobrych materiałów. Można też znaleźć u nich klasyczne i bardziej nowoczesne stroje.
jessica9

Postprzez jacekw » Pt lip 19, 2019 9:24 pm

Ja kiedyś dostałem rower
jacekw

Postprzez Kila27 » Pt lip 19, 2019 11:21 pm

A co kupić najlepiej dziecku wlaśnie w tym wieku? Ja myślę o modelu do składania - https://www.ksiegarnia-marki.pl/Modele- ... ania-c6196 Prezent miałby być dla chłopca. Chyba powinien się czymś takim zainteresować, co nie? ;) Wiadomo, że ktoś pomoże mu przy złożeniu.
Kila27

Postprzez login... » Wt paź 01, 2019 9:41 am

Apropos sukienek czy alb, zajrzyjcie sobie na https://sukienkikomunijne.emmimariage.pl/, mają bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla swojego dziecka, są bardziej skromne i bardziej fantazyjne modele sukienek, wszystkie cechuje wysoka jakość :)
login...

Postprzez login... » Pt lis 01, 2019 9:05 pm

login... napisał(a):Apropos sukienek czy alb, zajrzyjcie sobie na https://sukienkikomunijne.emmimariage.pl/, mają bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla swojego dziecka, są bardziej skromne i bardziej fantazyjne modele sukienek, wszystkie cechuje wysoka jakość :)

Bardzo ładne sukienki komunijne :) Jest duży wybór i faktycznie każdy może sobie wybrać coś dla siebie. Super sprawa. Ja osobiście preferuje takie właśnie klasyczne, skromne sukienki lub alby.
login...

I love this post, so thank you for your efforts!

Postprzez FrankJScott » Pn lis 11, 2019 6:12 pm

Loving this page :) I suggest useful pages like this blog, this site and this forum, not to mention this info and this site. Also worth checking out are forums such as this page, this url and this page, not to mention this url and this page and this blog, this site and this source, not to mention this blog and this blog. Check out this info, this info and this blog, not to mention this page and this resource alongside articles such as this source, this site and this page, not to mention this forum and this blog and finally this resource, this source and this article as well as this page and this article. Don't forget this website, this article and this site, not to mention this blog and this source alongside forums like this site, this blog and this info. Moreover there's this url and this article and finally this resource, this blog and this website. Moreover this site and this article are good too!
[url=http://tintuc365.co/forum/profile.php?id=454431] this resource[/url]
FrankJScott

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte