Wyszukiwanie zaawansowane »

Wakacje - pomysł

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wakacje - pomysł

Postprzez sussie2 » So sty 04, 2020 2:52 pm

A może tak nad polskie morze? W takich miejscach jak ośrodek Lazurowy Brzeg będziecie się świetnie bawić całą rodziną. Wynajem takiego domku to wcale nie jest duży wydatek.
sussie2

Postprzez mamasitka » So sty 04, 2020 3:26 pm

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.najtanszakamagra.pl
mamasitka

Postprzez Lusia. » N sty 19, 2020 11:50 pm

Dla mnie wakacje to odpoczynek :) Już mamy z mężem zaplanowane, że w wakacje zostawiamy dzieci z moją mamą a sami jedziemy wypocząć na pięć dni w hotelu Bończa w Szczecinie. Trochę pozwiedzamy, trochę poodpoczywamy i pewnie jednego dnia pojedziemy popatrzeć na morze. Taki relaks na pewno dobrze nam zrobi :)
Lusia.

Postprzez streich.kara » Pn sty 20, 2020 6:57 pm

Planowanie wakacji jest bardzo ważne i należy się za nie zabrać dużo wcześniej, czy myślicie, że wyjazd do Ślesin jest dobry pomysłem? Pozdrawiam serdecznie.

-------------------------------------------------------
ślesin domki
streich.kara

Postprzez Bosneew2 » Pn sty 20, 2020 8:01 pm

Warto zaplanoać urlop z wyprzedzzeniem, bo wtedy będzie taniej. Zobaczcie sobie chcoiażby ten rejs do Sztokholmu - https://www.bezkresy.pl/wycieczka/rejs- ... inn-6-dni/ Oferta jest naprawdę korzystna. Spory kawałek świata w takim rejsie można zobaczyć.
Bosneew2

Postprzez effie60 » Wt sty 21, 2020 9:57 am

Najlepiej wybierać się gdzieś za granicę, jest tak wiele ciekawych miejsc na świecie, które warto odwiedzić.
effie60

Postprzez lilka91 » Śr sty 22, 2020 7:55 am

Ja ostatnio myślę o wyjeździe na kilka dni do Warszawy. Dzisiaj trafiłam na apartamenty warszawa śródmieście i chyba skorzystam z oferty. Ceny wynajmu apartamentu są bardzo atrakcyjne - podobnie jak ich lokalizacja. Ktoś z was często bywa w Warszawie? Gdzie się zatrzymujecie?
lilka91

Postprzez wicia28 » Wt lut 25, 2020 4:07 pm

Tutaj https://wakacyjnaosada.pl jest ciekawy pomysł na wakacje. Wakacyjna Osada to dobre rozwiązanie na wypad z dziećmi czy z rodzina. Ośrodek jest niezwykle ciekawy. Przede wszystkim są tam wyłącznie drewniane domki, które są wyposażone w klimatyzację i wifi. Znajdziecie tam dwa baseny oraz plac zabaw dla najmłodszych. Ceny są tam bardzo atrakcyjne.
wicia28

Postprzez Amelia002 » Śr lut 26, 2020 10:58 am

W tym roku planujemy z mężem polecieć enterem na Gran Canarie. Tan na pewno będziemy mieć dobrą pogodę :)
Amelia002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte