Wyszukiwanie zaawansowane »

Studia zaoczne czy magisterskie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Studia zaoczne czy magisterskie?

Postprzez mamsza » Pn mar 02, 2020 3:08 pm

A może szkoła policealna? To też bardzo dobra opcja - po ukończeniu takiej szkoły od razu zdobywamy konkretny zawód. Dobrym wyborem będzie szkoła policealna lublin Kursor https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/lublin/. Polecam się zainteresować.
mamsza

Postprzez EleonoraD » Pn mar 02, 2020 9:30 pm

Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety
EleonoraD

Postprzez Zuzanna6 » Śr mar 25, 2020 2:56 pm

Moim zdaniem lepiej iść na studia niż do szkoły policealnej, pomimo że to kosztowniejsze rozwiązanie. Ale jednak to inwestycja w przyszłość i w dobrą pracę. Ja skończyłam studia zaoczne na AEH w Warszawie a w międzyczasie pracowałam na etacie
Zuzanna6

Postprzez marvin97 » Cz mar 26, 2020 8:56 am

Wszystko zależy od naszych planów, jeśli się pracuje, lepsze będą zaoczne.
marvin97

Postprzez OlgierdMacko » Cz mar 26, 2020 9:26 am

Ale to, że studia są zaoczne nie wyklucza robienia magisterki. Przecież to czy są dzienne czy zaoczne oznacza w jakim trybie będziemy robić tę magisterkę. Tak to działa :)
OlgierdMacko

Postprzez camio » Cz kwi 02, 2020 11:28 pm

Zaraz, zaraz! Studia dzielą się na stacjonarne i zaoczne (ewentualnie jeszcze wieczorowe). Poza tym licencjackie, magisterskie (plus szkoły doktorskie lub podyplomówki) i jednolite magisterskie (na przykład prawo). Ze swojego doświadczenia mogę polecić dzienne. Po pierwsze: w weekend po całym tygodniu ciężkiej pracy można odpocząć i nadrobić zaległości. Wiem co mówię - poza studiami dziennymi miałam szkołę tańca, szkołę językową i prowadzenie własnej firmy na głowie. Gdybym sobie odpuściła studia stacjonarne (dzienne) i wrzuciła je na weekend, to bym się całkiem zajechała, bo codziennie byłoby coś. Jest masa ciekawych kierunków. Słyszałam, że interesujące jest zarządzanie ryzykiem, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie pomocne.
camio

Postprzez ffreakers » Wt kwi 28, 2020 4:50 pm

Studiowałam dziennie i zaocznie. Obydwa tryby mają swoje plusy i minusy w zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb. Będac na studiach dziennych zaczęłam pracowac i przeniosłam się na zaoczne. Na uczelni, na której studiowałam - WSEI https://wsei.edu.pl/ nie było żadnego problemu w związku ze zmianą trybu nauczania.
ffreakers

Postprzez Guziczek » Pt maja 08, 2020 12:22 pm

Wybierając kierunek studiów trzeba zastanowić się co chcemy w zyciu robić i jaki kierunek najbardziej nam się przyda. Moja kuzynka ostatnio poszukiwania dla siebie jakiegoś fajnego kierunku i udało jej się znaleźć te studia https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplo ... ,107,11202 . Z tym kierunkiem akurat ma szanse na pracę w wielu miejscach.
Guziczek

Call Girls in Dehradun

Postprzez Callgirls18 » So maja 09, 2020 4:39 am

You will get only quality Call girls services from us and we are ready to spend hot time with each other. The customers can also take our call girls for elite girls such as dining with you, bachelor party, travel partner, and attend pubs. So, our services are offering satisfactory results and able to fulfill your requirements clearly.

Call Girls in Rishikesh
Call Girls Rishikesh
Rishikesh Call Girls
Call Girls in Haridwar
Call Girls Haridwar
Haridwar Call Girls
Call Girls in Gurgaon
Call Girls Gurgaon
Gurgaon Call Girls
Call Girls in Dehradun
Call Girls Dehradun
Dehradun Call Girls
Callgirls18

Postprzez ada45 » Wt maja 26, 2020 11:59 am

Myślę, że reklama jest dobrym kierunkiem na teraz i na przyszłość.zobacz https://vizja.pl/studia-wyzsze/reklama,ws46.html. Czesne w dobrej cenie i spore możliwości. Ja studiowałam zaocznie i przy okazji starałam sie łapać doświadczenie.
ada45

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte