Wyszukiwanie zaawansowane »

Zbilansowana dieta

1-13 tydzień

Re: Zbilansowana dieta

Postprzez bajenka » Wt paź 01, 2019 8:56 pm

zbilansowana dieta jest bardzo wazna w ciazy, w szczegolnosci powinno sie zadbac o dostarczenie odpowiedniej ilosci kwasu foliowego https://visolvit.pl/blog/aktywne-folian ... ju-dzieci/ tutaj znajdziecie sporo ciekawych wskazowek
bajenka

Postprzez zuzanka30 » So lis 30, 2019 1:14 pm

My od dawna jesteśmy fanami naturalnej żywności. Nie robię już zakupów w supermarketach, a zdecydowanie bardziej wolę odwiedzić lokalny bazarek, eko market albo po prostu sklep online ze zdrowymi produktami. Polecam Wam KRUKAM.PL - tu kupuję m.in. nierafinowany olej kokosowy, owoce liofilizowane, mąki m.in. gryczaną, kokosową czy migdałową. Warto się przestawić na takie dobre i zdrowe produkty!
zuzanka30

Postprzez Rena7a » Śr gru 25, 2019 8:29 pm

Ledwo święta się zaczęły, a już się czuję sporo cięższa. Nie dość, że człowiek na co dzień zmaga się z nadprogramowymi kilogramami, to jak jeszcze teraz doszły dodatkowe, to już całkiem będzie ciężko to zgubić. Co robicie podczas takich okazji, by nie przytyć? Wiecie nad czym się zastanawiam? Znalazłam super ofertę dieta dąbrowskiej wczasy i myślę, że może warto byłoby się wybrać na taki turnus. Posiłki są podawane, ruch zapewniony, a do tego cisza i spokój. Na stronie znajdziecie przykładowy plan dnia, jakie atrakcje na was czekają oraz zdjęcia. Co o tym myślicie?
Rena7a

Postprzez jada06 » Śr lut 26, 2020 2:27 pm

Moim zdaniem warto ograniczyć cukru i znaleźć inne zdrowe zamienniki. Co sądzicie o słodziku jakim jest aspartam?

Postprzez theron49 » Śr mar 04, 2020 2:34 pm

Czu uważacie, że warto jest korzystać z pomocy dietetyka?
theron49

Postprzez Lucka25 » Cz mar 05, 2020 3:08 pm

Niedawno w sieci natknęłam się na dane o tym na blogu - http://dietadoktorewy.pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo doedukować. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne fajne artykuły.
Lucka25

Postprzez micaela.kessler » Pn mar 09, 2020 3:40 pm

Słodziki. Czy warto je stosować? Jakie są ich plusy, a jakie minusy. Czy mogą nam zaszkodzić? Czy może „biała śmierć” czyli cukier jest lepszym rozwiązaniem?

Postprzez hmosciski » Pt cze 19, 2020 10:03 am

Ostatnio poprzez strone internetową https://www.thefood.pl/blog/drinki-mole ... ch-chodzi/ trafiłem na informacje odnośnie kuchni molekularne. W skład tej kuchni wchodzą drinki molekularne. Czy ktoś Was korzysta na co dzień z kuchni molekularnej, jeżeli tak to proszę o podzielenie się wiedzą?
hmosciski

Postprzez ginowijka » Śr lip 01, 2020 9:18 am

Samemu bez pomocy trudno sobie ułożyć zbilansowaną dietę... Ja wybrałam catering od Pureandfresh, moja pierwsza tego typu dieta pudełkowa i od razu jestem zadowolona
ginowijka

Postprzez mamasitka » Śr lip 08, 2020 5:45 pm

Byłem na tej stronie i wszystko wyjaśnili http://www.sekstozdrowie.com.pl
mamasitka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do I trymestr ciąży