Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy warto stosować suplementy?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Czy warto stosować suplementy?

Postprzez Ciezarna » Śr lip 29, 2020 4:44 am

Jestem zdania, że warto stosować suplementy, ale takie które produkowane są na bazie naturalnych składników i witamin. Wydaje mi się, że są całkiem dobre, go jeśli szukamy suplementów na jakiś konkretny problem to znajdziemy taki produkt, który będzie zawiera te składniki naturalne, które wpłyną na poprawę. Ja szukam czegoś na lepsze widzenie i koncentrację. Znalazłam ten produkt > https://www.webpharm.pl/maxiluten-ginkgo i zastanawiam się czy go kupić ? Nie znalazłam na razie jego konkurenta, więc może to jednak jest to, czego szukam ?
Ciezarna

Postprzez evee » Pn sie 03, 2020 9:00 am

pewnie, ze warto :) ja regularnie przyjmuje witaminy czy minerały. Odchudzam się więc muszę uzupełniać wszelkie niedobory na bieżąco :) Kupuję najczęściej te z Pharmovit, czytałam, ze ktoś już wcześniej je polecał. nie dziwie się, są najlepsze a przy tym stosunkowo niedrogie :)
evee

Postprzez Julita00 » Cz sie 20, 2020 3:01 am

Oczywiście że tak. Moim zdaniem suplementy to świetna sprawa nie tylko przy treningach ale także warto je przyjmować codziennie w celu uzupełnienia niedoborów w organizmie. Tutaj w sklepie 7Nutrition https://7-nutrition.com/ jest spory wybór takich produktów oraz odżywek które warto wprowadzić do codziennej diety.
Julita00

Postprzez jjusti18 » Pt sie 21, 2020 4:50 pm

Ja uważam, że tak. Mój kolega stosuje https://bodyshock.pro/pl/products/bear- ... -2479.html freedom pharma bear arms. Czy jest zadowolony? Pewnie, że tak. Już udało mu się całkiem sporo zjechać z wagi i jest widoczny przyrost mięśni. A od niedawna je stosuje i trenuje.
jjusti18

Postprzez hassa » Cz sie 27, 2020 10:19 am

evee napisał(a):pewnie, ze warto :) ja regularnie przyjmuje witaminy czy minerały. Odchudzam się więc muszę uzupełniać wszelkie niedobory na bieżąco :) Kupuję najczęściej te z Pharmovit, czytałam, ze ktoś już wcześniej je polecał. nie dziwie się, są najlepsze a przy tym stosunkowo niedrogie :)

i ja jestem fanka tych produktów z pharmovit. kupuje je w moim osiedlowym sklepie zielarskim ale widzialam, że ich sklep internetowy też jest świetnie wyposazony :)
hassa

Postprzez LittleLady » Śr wrz 09, 2020 1:03 am

Suplementy Essence warto stosować jaku uzupełnienie zbilansowanej diety i odpowiedniego treningu. Wtedy suplementy dadzą najlepsze rezultaty, nigdy nie zastąpią tych rzeczy.
LittleLady

Postprzez Ciezarna » Pt wrz 11, 2020 8:07 pm

Moim zdaniem warto stosować suplementy diety, ale w umiarkowanych ilościach. W sumie jak każde tabletki- również te trzeba brać zgodnie z zaleceniami. A efekty same się nie zrobią. Trzeba mieć tez dietę :) Ja ostatnio znalazłam stronę jednego z producentów takich suplementów > https://tantus.pl/ na której można znaleźć sporo ciekawych informacji. Są też artykuły, które odpowiadają na nieraz nurtujące mnie pytania związane ze stosowaniem takich produktów.
Ciezarna

Postprzez Ebera » Pt wrz 11, 2020 9:20 pm

Zależy w jakim celu, bo wiele z nich nie ma żadnej skuteczności

---
Praca bielsko
Ebera

Postprzez Grusztowski » N wrz 27, 2020 10:59 am

Moim zdaniem nie warto. Ale kto co lubi.
Grusztowski

Postprzez tankusia » Śr wrz 30, 2020 9:13 am

Kwestia tego, w jaki sposób będziecie chcieli wykorzystać możliwości, jakie stwarza dzisiejsza suplementacja. Myślę, że dobrym pomysłem może być wykorzystanie naturalnych produktów, takich jak suplementy diety od Berg Life. Ja znalazłam na ich stronie świetne produkty związane z wspomaganiem serca. U mojej babci sprawdziły się idealnie, poprawiły pracę jej serca i układu krążenia, a także miały wpływ na poprawę elastyczności ścian naczyń krwionośnych. Zastanówcie się, czy ktoś z waszych bliskich nie potrzebuje takiej pomocy.
tankusia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte