Wyszukiwanie zaawansowane »

Wygodna ciąża

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wygodna ciąża

Postprzez redi123 » Wt cze 16, 2020 10:26 am

Hej kochane
Zastanawiam się czy wy, tez miałyście problem z tym, że ubrania, które uwielbiałyście nosić przed ciążą teraz są kompletnie bezużyteczne? Jeśli chcecie tanio wymienić część garderoby to polecam Kluken, który ma fajne sukienki w przystępnych cenach :)
Pozdrawiam
redi123

Re: Wygodna ciąża

Postprzez mirax » Pt cze 19, 2020 8:46 am

super dziękuje, moja koleżanka szuka :)
_________
ogłoszenia sponsoring
mirax

Postprzez jjusti18 » Śr lip 22, 2020 8:55 pm

Super.
jjusti18

Postprzez Sudetka » N sie 16, 2020 11:39 am

Myślę, że wiele kobiet ma to w głowie, by po ciąży jak najszybciej (przysłowiowo) dojść do siebie i swojej sylwetki. Dlatego od początku ciąży, ale także po niej, warto stosować odpowiednie kosmetyki, które sprawią, że skóra nie będzie podatna na rozstępy, a po porodzie wesprze wszelkie procesy jej regeneracji. Zapoznajcie się koniecznie z kosmetykami Hipp, jak na przykład masło do ciała. Na pewno będziecie nim zachwycone.
Sudetka

Postprzez Fenika » Cz paź 01, 2020 1:30 pm

Wygodna ciąża to dla mnie przede wszystkim odpowiedni biustonosz. Jaki warto kupić? Wskazówki tutaj http://www.mlekomamy.pl/biustonosz-do-karmienia/ Ktoś spyta dlaczego do karmieni. Bo właśnie taki warto kupić, bo będzie użyteczny po urodzeniu dziecka. Powinien mieć łatwy sposób otwierania i udostępniania piersi dziecku. W trakcie ciąży doskonale się nada. Sama to testowałam już 2 razy. Pozdrowienia.
Fenika

Postprzez login... » Pn lis 09, 2020 11:32 pm

Jak wygodna ciąża to jakie macie pomysły na relaks? Co powiecie przykładowo na jacuzzi w ciąży? Ktoś z was w czasie ciąży korzystał? Ja bardzo chciałabym w domu sobie zrobić takie jacuzzi, ale zastanawiam się czy faktycznie wolno mi brać takie kąpiele? Co wy na to?

Ostatnio przesunięty w górę Pn lis 09, 2020 11:32 pm przez: Anonymous.
login...

Powrót do Forum otwarte