Wyszukiwanie zaawansowane »

jaki telefon?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

jaki telefon?

Postprzez joji » So lis 21, 2020 8:18 pm

Chciałabym sobie kupić jakiś fajny telefon, który będzie robił dobre zdjęcia? Co możecie polecić mam jakieś 1,5 tys na to.
joji

Re: jaki telefon?

Postprzez sharona » Pt lis 27, 2020 2:31 pm

Teraz na rynku jest tyle telefonów, że tylko z grubym portfelem do sklepu i już. Nie jest problemem wybrać, każdy producent ma dobre modele. I będą robić świetne zdjęcia. Ja ostatnio mam sporo połączeń nieodebranych i zastanawiałam się kto to może dzwonić. Na https://smartix.pl/ jest instrukcja jak można w prosty sposób namierzyć takich dzwoniących. Zerknijcie sobie jak macie podobne problemy.
sharona

Postprzez weraika » Pn lis 30, 2020 4:24 pm

joji napisał(a):Chciałabym sobie kupić jakiś fajny telefon, który będzie robił dobre zdjęcia? Co możecie polecić mam jakieś 1,5 tys na to.

A znasz TCL? na przykład model 10 Plus mieści się w budżecie. Jak na razie jestem zadowolona, chociaż mam go od niedawna. Posiada ekran amoled, fajny aparat i dobra baterię.
weraika

Postprzez książunio » Pn lis 30, 2020 10:59 pm

Jest sporo dobrych telefonów na rynku, warto sprawdzić co najmniej kilka. Ale teraz coraz fajniejsze są telefony Oppo. W Play kupiłam sobie Oppo A91 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Ładny, fajny i szybki telefon.
książunio

Postprzez jagget » Śr gru 23, 2020 6:32 am

na pewno nie warto kupować przereklamowanych flagowych modeli
jagget

Postprzez Zavylon » Pn sty 04, 2021 4:05 pm

Wenn Sie im Bett aufgeregt werden wollen, aber aus irgendeinem Grund, Sie es nicht haben, dann würde ich Ihnen empfehlen, auf die Website Hier gehen, wo Sie eine gute Medizin finden können, die Ihnen helfen kann
Zavylon

Postprzez tetris » Wt sty 05, 2021 2:52 pm

Ja jestem zadowolona bardzo z telefonu marki Xiaomi. Generalnie ta firma robi na prawdę dobry sprzęt czy ADG czy RTV. Mam tez od nich telewizor i czajnik elektryczny, a telefon konkretnie model Xiaomi Mi10 T bardzo polecam. Generalnie teraz na https://www.videotesty.pl/telefon-komorkowy/promocje/ widziałam, że są w fajnej cenie. W promocji także super okazję można czasem złapać. Ja kupowałam kilka miesięcy temu i był ten telefon o parę stówek droższy, także warto skorzystać.
tetris

Postprzez lamia » Wt sty 05, 2021 4:08 pm

Gdzie kupię tanie telefony komórkowe? Potrzebuję czegoś dla mojej ekipy budowlanej.
lamia

Postprzez motylek88 » Wt lut 02, 2021 10:11 am

A może warto byłoby postawić sobie na huawei p9 lite używany lub inny model? Zobaczcie sobie na stronie pokato.pl - jakie tam super dostępne są modele. Macie tam ich ogromny wybór. Także super, bo niektóre telefony jesteście w stanie kupić w okazjonalnej cenie.
motylek88

Postprzez pusia20 » Pt lut 05, 2021 2:23 pm

Nie ma to jak dobra pomoc w wyborze. I nie mówię wcale o tym, co macie u operatorów, bo to często naciąganie. Może warto po prostu pomyśleć o dobrym serwisie GSM, gdzie można też kupić telefon? Na pewno taki macie w Tele Premium http://telepremium.com.pl/ na Konstytucji 3 Maja 9A w Rawie Mazowieckiej. Wiem, bo koleżance w zakupie doradzali, to profesjonaliści.
pusia20

Następna strona

Powrót do Forum otwarte