Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Postprzez szarlottka » Pt paź 16, 2020 6:18 am

Też mamy chustę, ale nie wyobrażam sobie noszenia dzieci w niej przez cały czas. Chyba bym oszalała :) My mamy wózek RIko Basic Sport. Kupiliśmy go w 8 miesiącu ciąży i powiem wam, że jest mega. Świetnie sprawdza się podczas spacerów w mieście, na wsi, po plaży czy w lesie. Poza tym maluszek ma w nim naprawdę dużo miejsca.
szarlottka

Postprzez myszkowska » Pn lis 23, 2020 9:44 pm

Też podobnie do tego podchodzę, wózek musi być funkcjonalny i przy wyborze wózka też się sugerowałam rankingami i opiniami użytkowniczek, bardzo ciekawie i szczegółowo na temat x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ pisze ta znana blogerka
myszkowska

Postprzez AndziaL » Śr lis 25, 2020 6:35 pm

Ja kupowałam jakoś w 7 miesiącu ciąży;) Zdecydowałam się na anex m/type i nie żałuję;)
AndziaL

Postprzez krysia1844 » Pt lis 27, 2020 10:10 am

Jeśli chodzi o wózek to przy wyborze postawiłam na wygodę i dobrą amortyzację, aby móc bezpiecznie i sprawnie poruszać się po każdym terenie :) Dlatego zdecydowanie polecam wózek od https://insevio.com/, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania - dobre funkcje, praktyczne rozwiązania, a do tego akcesoria w zestawie, które można używać z powodzeniem na co dzień :)
krysia1844

Postprzez alicjawie » Pt gru 25, 2020 8:44 pm

Ja kupiłam jakoś między 7a8 miesiącem. Postawiliśmy na X-landera model X-move. Praqdziwy czołg :D mieszkamy na wiosce i pełno dziur i las obok więc był super. amortyzacja bardzo dobra, po piachu po korzeniach na spokojnie pojedzie :) i do tego mega lekko się prowadzi :) Swoje waży ale jest tego wart :)
alicjawie

Postprzez Felka » Śr gru 30, 2020 11:07 pm

Ja dostałam wózek frontera dla mojego maluszka po córce siostry. Widać, ze jest solidny, bo wygląda jak nowy. Także nie musiałam sama niczego szukać. A że jest to wersja 2w1 to na pewno długo mi posłuży :)
Felka

Postprzez Ulle » Pn lut 01, 2021 12:39 pm

Powiem Wam szczerze, że ja dla mnie bardzo rozsądnym pomysłem jest wózek używany 3w1 . Generalnie przejrzałam sporo takich ofert na pokato.pl i zdecydowanie tutaj jest w czym wybierać. Poza tym zakup nowego wózka to spory wydatek, a tutaj możemy naprawdę spore sumy zaoszczędzić, wobec czego na pewno warto wziąć taką opcję pod uwagę:)
Ulle

Postprzez Sylwiana4 » Wt lut 02, 2021 7:06 am

Ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem jakoś w połowie ciąży, lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Interesowały mnie przede wszystkim wózki 3w1 używane, nie chciałam kupować nowego bo to za duże koszty a z takiej gondoli dziecko i tak wyrasta bardzo szybko. Warto zerknąć na portal Pokato, tam znajdziecie bardzo duży wybór wózków i innych akcesoriów dla najmłodszych.
Sylwiana4

Postprzez AnitaT » Śr lut 03, 2021 4:16 pm

Ja kupowałam jakoś na półmetku:) Zdecydowałam się na anex m/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Sprawdza się na każdym terenie, jest łatwy w obsłudze, wygodny, solidny i nie zajmuje wiele miejsca.
AnitaT

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte