Wyszukiwanie zaawansowane »

Ulubione sporty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Ulubione sporty

Postprzez Iloraz » Pn gru 28, 2009 11:31 pm

Piłka nożna na pierwszym miejscu. Do tego hokej także lubię.
Iloraz

Postprzez zabka300 » Wt gru 29, 2009 11:08 am

Iloraz przepraszam ze pytam, ale Ty jestes mezczyzna czy kobieta? :)
zabka300

Postprzez ela » Wt gru 29, 2009 5:07 pm

Witam wszystkich.
Ja tez kiedys jezdzilam na lyzwach ale niestety kontuzja kolana teraz mi na to nie pozwala. Bardzo bym chciala,zeby dzieciaki umialy dobrze jezdzic ale ich to zbytnio nie cieszy. Wypady na lodowisko tylko od czasu do czasu nie dadza efektu a szkoda.
Pozdrawiam .Ela.
ela

Postprzez Ircia » Śr gru 30, 2009 12:56 pm

Iloraz to chyba mężczyzna :)
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi
Ircia

Postprzez Iloraz » Śr gru 30, 2009 2:49 pm

zabka300 napisał(a):Iloraz przepraszam ze pytam, ale Ty jestes mezczyzna czy kobieta? :)

Jestem płci męskiej :) Dlatego wiadomo, że takie sporty należą do moich ulubionych ;)
Iloraz

Postprzez kinga » Śr gru 30, 2009 3:33 pm

A ja mysle, ze to jakiej sie jest plci wcale nie oznacza jakie sporty sie preferuje.Wsrod moich zanajomych sa mezczyzni ,ktorzy lubia ogladac taniec towarzyski i dziewczyny zafascynowane pilka nozna.
Kinga
kinga

Postprzez Iwisia » Cz gru 31, 2009 9:39 am

Oczywiście, że tak jest. Ja sama jak byłam młodsza grałam w drużynie damskiej w piłkę nożna :D
Obrazek
Iwisia

Postprzez ela » Cz gru 31, 2009 5:28 pm

Witam wszystkich.
Ja tez uwazam,ze plec w wyborze uprawianej lub ogladanej dyscypliny sportowej nie ma znaczenia. Kazdy wybiera to co lubi i co go interesuje.Kobiety sie boksuja a mezczyzni tancza w balecie .
Pozdrawiam.Ela.
ela

Postprzez Nela28 » Pn sty 11, 2010 4:01 pm

A propos sportow. Dziewczyny umiecie plywac? W ostatni weekend wybralam sie na basen z chlopakiem. On swienie plywa - ja nie bardzoa wlasciwie wogole. Pod jego czujnym okiem cwiczylam wdechy i wydechy w czasie zanuzania sie pod wode, troche plywalam z deska (o ile moje wyczyny mozna nazwac plywaniem), poplywalam troche na plecach (co akurat jest najlatwiejsze). Ale o wszystko za malo by sie przelamac i przeplynac caly basen a nie tylko w strefie dla nie umiejacych plywac :/ Jak Wy sie nauczylyscie a moze tez macie jakis taki niewytlumaczalny lęk gdy nie czujecie dna pod nogami??
Nela28

Postprzez kinga » Wt sty 12, 2010 1:00 pm

Ja kocham wode i wprost nie wyobrazam sobie wakacji bez plywania. A przyznam szczerze,ze nawet nie pamietam kiedy nauczylam sie plywac.Wiem,ze w podstawowce plywalam juz bez problemu.I tak Nela28 Cie podziwiam,ze mimo leku uczysz sie plywac.Brawa za odwage.Jak zrobilas ten pierwszy krok to juz powinno byc coraz lepiej.
Kinga
kinga

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte