Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy to aby napewno ciaza?

Tutaj możesz podzielić się z nami swoją radością związaną z tym, że jesteś w ciąży!

Czy to aby napewno ciaza?

Postprzez Meggie » Cz sie 29, 2013 9:20 pm

Witajcie.
Nie wiem jeszcze czy moge wam przekazac nowe nowiny ale jak najszybciej to oczywiscie zrobie jak sie sama dowiem teraz pytanie do was bo wy sie znacie napewno lepiej :)
Wiedz tak. Kochalam sie z chlopakiem 28.07 a na nastepy dzien dostalam niespodziewana miesiaczke wiem ze byla niespodziewana bo myslalam ze juz jej wcale nie dostane okresy mam nie regularne wiec dla mnie to nic nowego a tu nagle dostalam okres. Trwal on 5 dni ale na 3 dzien juz mialam go koniec przez te dwa ostatnie dni byl on tylko takie resztki leciutkie. Po tym okresie nie minal tydzien i zaczely mnie bolec piersi i brzuch jak bym zaraz miala nastepny dostac. I dostalam nastepny okres 26.08 ale tez trwal tylko 3 dni wczoraj juz wcale mi nic nie lecialo bylo czysto wrecz dzis mam jeszcze podpaske ale tez na niej nic nie ma tylko jak sie podcieram mam jeszcze delikatnie sluzem zabarwiona krew. Tydzien przed miesiaczka zaczelam miec mdlosc i czesciej sikac, ale nie wiazalam to z ciaza poniewaz przed okresem zawsze tez mam mdlosci i czesto sikam ale myslalam ze sie z dniem miesiaczki uspokoi tak jak zawsze a tu jednak nie coraz bardziej mnie mdli w szczegolnosc na slodycze. Zawsze przed miesiaczka jadlam slodycze a teraz mnie mdlilo juz na sama mysl i tak sie utrzymuje. Sutki nadal mnie bola a zasze juz przechodzily podczas okresu, ostatnio zaczelam nawet czesciej byc zmeczona spie do godziny 12 albo nawet i 13 a ledwo wstane to zaraz chce mi sie spac znowu. Brzuch wczoraj mnie jeszcze bolal wieczorem ale nic mi nie lecialo dopiero jak dzis wstalam to tak jak mowila troche na papierze krwi z sluzem. A od tygodnia tak mi sie chce ciagle pic i spac nie moge w nocy bo jak sie klade to zaraz mi sie odechciwa a czuje sie strasznie zmeczona w nocy jest mi goraco co zawsze bylo mi zimno a teraz otwieram okno bo spac nie moge. Co wy o tym mysliscie mam zrobic test? moze odczekac jeszcze i wtedy go zrobic?
Meggie

Re: Czy to aby napewno ciaza?

Postprzez mafdziulka84 » N wrz 08, 2013 7:45 pm

I co zrobiłaś test?
Luty '08 - Aniołek 9tc
mafdziulka84

Postprzez EKOMADELINE88 » N paź 13, 2013 5:16 pm

Idz do dobrego gina!
EKOMADELINE88

Postprzez boorowiak » Pt gru 06, 2013 4:37 pm

Kochana idz do lekarza, wcale nie musisz byc w ciazy...
boorowiak

Postprzez DeandreaEvil90 » Śr sty 15, 2014 12:36 pm

To nie musi być ciąża. To może być zupełnie coś innego. Najlepiej pójdź do swojego ginekologa niech Cę zbada. A jak się okaże ze ciąża to gratulacje i tylko się cieszyć z maluszka :)

Ostatnio edytowano Śr lut 26, 2014 4:30 pm przez DeandreaEvil90, łącznie edytowano 1 raz
DeandreaEvil90

Postprzez maczis » Śr sty 22, 2014 4:28 pm

@Meggie
Daj znać jak się sytuacja potoczyła
Niesamowite www.konferencyjne-obiekty.pl
www.opieka-niemcy24.pl - dobra praca
www.episanie-prac.pl nigdy nie było tak proste
maczis

Postprzez ExtraRanae78 » Cz sty 23, 2014 1:20 pm

To niekomicznie jest ciąża ale najlepiej zapisać się na wizytę do ginekologa

Ostatnio edytowano Wt kwi 08, 2014 9:53 am przez ExtraRanae78, łącznie edytowano 1 raz
ExtraRanae78

Postprzez Weston2382 » Śr sty 29, 2014 10:38 am

Jestem ciekawa co się w końcu okazało.
Ostatnio edytowano Wt paź 04, 2016 1:05 pm przez Weston2382, łącznie edytowano 3 razy
Weston2382

Postprzez aga113 » Śr sty 29, 2014 11:10 am

Witam dziewczyny, 27 stycznia powinnam dostać @ ale od kilku dni przed miałam przeczucie że jednak nie nadejdzie.Pierwszy objaw jaki wystąpił to ból sutków taki klujący,potem ból piersi po bokach ,powiększyły się.Mam też sporo śluzu tak jak mleko. W dniu @ wieczorem zrobiłam test wyszła druga kreska ale ledwo widoczna,na drugi dzień rano powtórzyłam i to samo kupiłam test innej firmy i powtórzyłam wieczorem również to samo jedna kreska słabo widoczna.zastanawiam się czy to nie za wcześnie? według obliczeń owulacje miałam 13 stycznia (mniej więcej)implantacja + zagnieżdżenie trwa około 9-12 dni jeżeli u mnie zgnieżdził by się 25 stycznia to 28 dopiero wyszedł by test z krwi a kilka dni później w moczu. Czy któraś z Was tak miała ? że na początku była prawie niewidoczna kreska?
Zaraz zrobię jeszcze jeden test również innej firmy ,jeśli będzie to samo to poczekam do 1 lutego,albo pójdę na beta hcg :? Co do temperatury to od 27 mierzyłam to mam 37 ale mierzę tradycyjnie pod pachą i o różnej porze raz dziennie.
:? test wyszedł podobnie jak wcześniejsze,słabiutka kreska ale widoczna :( nie wiem już co robić
aga113

Postprzez LYDIAEVIL70 » Cz sty 30, 2014 2:32 pm

U mnie też tak było że kreska była ale ledwo widoczna. No i okazało się że to ciąża.

Ostatnio edytowano Śr mar 04, 2015 8:37 pm przez LYDIAEVIL70, łącznie edytowano 1 raz
LYDIAEVIL70

Następna strona

Powrót do Radosne wieści