Wyszukiwanie zaawansowane »

Co dla Żony na rocznicę?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Co dla Żony na rocznicę?

Postprzez Tatazbrzuchem » Pn mar 17, 2014 12:35 pm

Co ciekawego można kupić Żonie na rocznicę slubu, tak, żeby padła z wrażenia, bo ja zwykle nie robię żadnych wyjątkowych prezentów... :?:
Tak mi chodzi po głowie jakis mały brylant (oglądałem opcje w wyszukiwarce brylantów na e-brylanty i coś tam cenowo mi pasującego by się znalazło) i chciałem to wkomponować w pierścionek, który ona ma po swojej ś.p mamie i jest z nim mocno związana, a nie nosi bo zgubiła kamyk ozdobny.

To dobry pomysł czy raczej coś innego?
Tatazbrzuchem

Re: Co dla Żony na rocznicę?

Postprzez reczena » Wt kwi 29, 2014 6:21 pm

A może zabierz ja na romantyczny weekend w ładne miejsce i tam podaruj jej tę biżuterię? :)
Na przykład do Warszawy - znajduje się tam wiele ciekawych restauracji tak więc na pewno romantycznie spędzicie ten czas !
Polecam na przykład nocleg w hotelu Felix: http://www.bwfelix.pl/ Znajduje się on w ładnej i spokojnej dzielnicy gdzie nie dociera zgiełk i hałas a jednocześnie jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania.
Zobacz również jakie ładne mają tam pokoje:
Obrazek
reczena

Postprzez klaudekk » Śr kwi 30, 2014 2:31 pm

Jak nie robiło się wyjątkowych prezentów żonie, to poprzeczka nie jest wysoko zawieszona :D na poważnie - zależy od finansów - piękna markowa biżuteria, wypad w ciepłe kraje, buty albo torebka znanego projektanta ...
klaudekk

Postprzez Jagoda1983 » Śr maja 14, 2014 11:34 am

Witam!
Zgadzam się z tobą, biżuteria to świetny pomysł na prezent w rocznice ślubu dla żony. Kobiety lubią takie prezęnty,sam się o tym przekonałem kupując http://www.kajolika.pl
ręcznie robioną biżuterię.Prezent nie jest drogi a bardzo ładny i potrafi sprawić wiele radości bliskiej osobie.
Jagoda1983

Postprzez login... » Cz maja 22, 2014 9:41 pm

Ja bym chciała coś ładnego z Apartu dostać na rocznicę :) Uwielbiam ich wzornictwo.
login...

Postprzez nikola82 » So maja 24, 2014 4:03 pm

Teraz bardzo modna zrobiła się czarnuszka siewna Wydaje mi się że to to najlepszy prezent choćby dlatego że żona będzie go używać cały czas na sobie i będzie jej przypominać tą wyjątkowa chwilę. W chwilach kłótni samotnych dni w bardzo łatwy sposób sobie przypomni o Tobie. Poza tym takie suplementy na pewno upiększą jej wygląd.
Ostatnio edytowano Cz gru 18, 2014 1:04 pm przez nikola82, łącznie edytowano 2 razy
nikola82

Postprzez monaliza » Pn maja 26, 2014 10:06 am

Myślę, że pomysł z brylantem i pierścionkiem po mamie jest bardzo dobry. Ja na pewno cieszyłabym się z takiego prezentu :)
monaliza

Postprzez urbanista » Wt maja 27, 2014 5:08 am

monaliza napisał(a):Myślę, że pomysł z brylantem i pierścionkiem po mamie jest bardzo dobry. Ja na pewno cieszyłabym się z takiego prezentu :)

Nie ma kobiety, która by się z błyskotki nie ucieszyła.
urbanista

Postprzez Paulamala » Pn lip 28, 2014 1:33 pm

Wino i tylko wyłącznie http://winotokaj.pl a najbardziej polecam tego tokaja!
Ostatnio edytowano Pn sie 22, 2016 10:53 am przez Paulamala, łącznie edytowano 2 razy
Paulamala

Postprzez login... » Pn lip 28, 2014 3:02 pm

Dla mnie wymarzonym prezentem na rocznicę ślubu byłaby jakaś fajna fotoksiążka bądź fotoalbum ze wspólnymi zdjęciami, pokazującymi najpiękniejsze chwile naszego związku. Uważam, że jest to mega romantyczny prezent, żadna biżuteria się do tego nawet nie umywa (chociaż wiadomo, różne kobitki różne rzeczy lubią). Wiem, że na rynku jest dość duża oferta fotoalbumów, jednak jak Ci zależy na czymś eleganckim, to może fajnym pomysłem byłby taki w skórzanej oprawie (albo skórze eco), który naprawdę bardzo ładnie się prezentuje. Chodzi mi o coś takiego: http://www.extrema.com.pl/o,3,7,technologia-wykonania.html
login...

Następna strona

Powrót do Forum otwarte