Wyszukiwanie zaawansowane »

ubezpieczenie na życie... ale jakie ???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

ubezpieczenie na życie... ale jakie ???

Postprzez Anna89 » Śr lip 16, 2014 10:12 am

Macie wykupione ubezpieczenie na życie ? Jak tak to mam parę pytań: Jakie to ubezpieczenie? Jaka firma? czym się korować przy wyborze ubezpieczyciela ? I czy ta oferta jest dobra http://www.aviva.pl/zycie-i-zdrowie/produkty.html liczy się dla mnie każda opinia i zapraszam do wspólnej dyskusji
Anna89

Re: ubezpieczenie na życie... ale jakie ???

Postprzez Mandarynka24 » So lip 26, 2014 12:52 am

Sprawa nie jest łatwa bo na chwil;e obecną na rynku jest wiele firm ubezpieczeniowych i ciezko jest się zdecydować na tą jedna. Zawsze możesz zapytac na takim forum specjalistycznym http://www.comperia.pl/forum, zauważyłam że udziela się tam sporo ekspertów wiec na pewno ktoś Ci coś doradzi.
Mandarynka24

Postprzez emalia » Śr lip 30, 2014 10:50 am

A ja w firmy ubezpieczeniowe nie wierzę. Aby coś konkretnego uzyskać trzeba na coś na prawdę poważnego zachorować, albo mieć spory uszczerbek na zdrowiu. Kolega miał wypadek i w palcu u ręki do końca życia będzie miał drut. Ile za to dostał? 450 zł! To już bardziej opłaca się samemu składać te pieniądze i wrzucić na pewną lokatę.

W ubezpieczeniach często napisane jest, że po śmierci rodzina otrzyma odszkodowanie, ale nie można umrzeć na i tutaj lista, na którą ludzie najczęściej umierają.

Wg mnie ubezpieczenia na życie to strata pieniędzy, wystarczy ZUS. W kolejce do lekarza każdy i tak swoje musi wystać, chyba że idzie prywatnie. Jednak, jeżeli ktoś chce się ubezpieczyć, życzę powodzenia :)
emalia

Postprzez muszka0mucha » Cz paź 02, 2014 9:03 pm

Może jakaś oferta ubezpieczenia ing??? Jestem z Poznania i właśnie z ich usług korzystam: http://www.ingzycie.pl/ubezpieczenie-na-zycie/agent-ubezpeczeniowy-Poznan/Jacek-Olszewski.
muszka0mucha

Postprzez login... » Pt paź 03, 2014 10:06 am

Coż, po prostu trzeba przeczytać OWU. Ubezpieczenie ubezpieczeniu nie równe a OWU to dokument nie łatwy w czytaniu, więc trudno podjąć właściwą decyzję. Ja traktuję ubezpieczenie na życie jako zabezpieczenie rodziny na wypadek mojej śmierci. Niech żona i dzieciaki mają z czego żyć/spłacić mieszkanie.
login...

Postprzez tosemja » Śr lis 12, 2014 9:46 pm

Tylko trzeba pamiętac, że to co najważniejsze jest napisane najmniejszymi literkami. :lol:
tosemja

Postprzez juustina » Śr gru 10, 2014 11:36 am

Znajomi mimo posiadanej polisy po śmierdzi kogoś z bliskiej rodzinny nie otrzymali żadnego odszkodowania łódź
juustina

Postprzez Passka » Pn gru 29, 2014 12:08 pm

Bo trzeba zwracać uwagę na wyłączenia, ja polecam zapoznać się z takim rankingiem http://www.finmarket.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie potem zapoznać się dokładnie z OWU i nie będzie przykrych niespodzianek.
Passka

Postprzez login... » So sty 03, 2015 3:12 pm

Ja nie mam, ale chyba tak na forum to trudno znaleźć odpowiedź.Mieszkanie i auto ubezpieczyliśmy korzystnie w Cuk i chyba tam też pójdziemy po to ubezpieczenie.Może też nam dobrą ofertę przygotują.
login...

Postprzez julitka007 » Pn lut 02, 2015 10:18 am

Zajrzyjcie na Ama Consulting. Według mnie mają tutaj naprawdę dobrą ofertę ubezpieczeniową. Warto więc zadzwonić i zapoznać się z szczegółową ofertą.
julitka007

Następna strona

Powrót do Forum otwarte