Wyszukiwanie zaawansowane »

Co dla Żony na rocznicę?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co dla Żony na rocznicę?

Postprzez login... » Cz lut 05, 2015 12:47 am

Jak pierścionek to może ten? Białe złoto bardziej mi się podoba
Obrazek
login...

Postprzez linka » Pn lut 09, 2015 8:27 pm

nie wiem, czy Twoja żona by to zaakceptowała, ale moja przyjaciółka na prezent zażyczyła sobie zabieg powiększania piersi, tu można więcej poczytać: http://www.mediraty.pl/zabiegi/powiekszenie-piersi
Obrazek
linka

Postprzez Pese » Wt lut 10, 2015 10:36 am

Ja żonie jedyne co mogę jakiś drobiazg kupić, ponieważ nie za bardzo mamy pieniądze. W tym miesiącu kupiliśmy już dwa narożniki do domu i dlatego na jakieś szalone, zwariowane prezenty nie ma pieniędzy niestety...
Pese

Postprzez milla » Wt lut 10, 2015 4:30 pm

Powiększenie piersi to kiepski pomysł na prezent dla kobiety. Chyba, że o tym marzy. Ja bym się pogniewała. Może lepiej kupić perfum albo markowy portfel, jak ten z Michaela Korsa?

Obrazek
milla

Postprzez Klaudyna100 » Cz maja 14, 2015 8:17 am

Dobrym pomysłem na prezent może być jakaś ładna biżuteria, np taka fajna bransoletka z tego sklepu Internetowego: http://myway-jewellery.com/pl/bransoletki-16 na pewno każdemu się spodoba :)
Klaudyna100

Postprzez Inge99 » Cz maja 14, 2015 8:23 am

klaudekk napisał(a):Jak nie robiło się wyjątkowych prezentów żonie, to poprzeczka nie jest wysoko zawieszona :D na poważnie - zależy od finansów - piękna markowa biżuteria, wypad w ciepłe kraje, buty albo torebka znanego projektanta ...

To faktycznie głównie zależy od finansów, nie warto robić też prezentów, które nadszarpną wasz bądź co bądź wspólny budżet. Nam też się zbliża rocznica i planujemy coś zrobić wspólnie, dla nas obojga, chociaż mała niespodzianka nie zawadzi.
Inge99

Postprzez Inge99 » Cz maja 14, 2015 8:24 am

klaudekk napisał(a):Jak nie robiło się wyjątkowych prezentów żonie, to poprzeczka nie jest wysoko zawieszona :D na poważnie - zależy od finansów - piękna markowa biżuteria, wypad w ciepłe kraje, buty albo torebka znanego projektanta ...
To faktycznie głównie zależy od finansów, nie warto robić też prezentów, które nadszarpną wasz bądź co bądź wspólny budżet. Nam też się zbliża rocznica i planujemy coś zrobić wspólnie, dla nas obojga, chociaż mała niespodzianka nie zawadzi.
Inge99

Postprzez charlotte1991 » So maja 16, 2015 9:20 pm

Może kup jej okulary? Widziałam dzisiaj, że na http://kodano.pl/polar15.html można kupić Ray-Bany i inne markowe okulary -15%. Teraz będzie coraz cieplej, słoneczniej i warto zadbać o odpowiednie okulary, najlepiej takie z polaryzacją :)
charlotte1991

Postprzez SebaK » N maja 17, 2015 11:35 pm

Stawiałbym na ładny łańcuszek lub pierścionek.
SebaK

Postprzez asap » Śr maja 20, 2015 8:14 pm

A może coś romantycznego i praktycznego za razem? Na przyklad spersonalizowane etui na telefon. Mogłbyś na przyklad dac jej etui ze zdjeciem z Waszego slubu lub z jakims tekstem Waszej ukochanej piosenki, tak zeby zawsze jej bylo milo gdy spojrzy na telefon Ja ostatnio myślałam o takim prezencie, dlatego tak nagle mi wpadło do głowy Całkiem fajnie i tanio robią to na http://www.funnycase.pl/ - za 25 zł masz gotowe etui i to według własnego wzoru. oczywiście to zależy od tego co lubi Twoja żona ale ja bym się ucieszyła :)
asap

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte