Wyszukiwanie zaawansowane »

Sex w ciąży

1-13 tydzień

Re: Sex w ciąży

Postprzez zabcia99 » Śr sty 08, 2014 3:52 pm

Myslę ze nie ma przeciwskazan, inaczej lekarz by powiedział.
zabcia99

Postprzez Weston2382 » Śr sty 29, 2014 10:40 am

Ja mam zamiar skonsultować to z lekarzem żeby mieć pewnosć.
Ostatnio edytowano Wt paź 04, 2016 1:06 pm przez Weston2382, łącznie edytowano 3 razy
Weston2382

Postprzez mati1 » Pn lut 03, 2014 1:51 pm

Ja podobnie.
mati1

Postprzez Borysek » Cz kwi 10, 2014 7:58 am

Weston2382 napisał(a):Ja mam zamiar skonsultować to z lekarzem żeby mieć pewnosć.

Ale co tu jest do konsultacji, przecież seks niczemu nie zagraża, trzeba tylko uważać i robić to z większym uczuciem. Erotyczne Fantazje niestety, ale w tym momencie musisz odłożyć na bok. W każdym razie nie ma żadnych przeciwskazań do uprawiania seksu w czasie ciąży o ile nie jest Ona zagrożona. Bynajmniej u nas tak było.
Borysek

Postprzez klaudekk » Śr kwi 23, 2014 10:45 am

Ja nawet słyszałam że sex w ciązy jest bardzo dobry :) ale to pewnie zależy od kobiety i tego jak przebiega ciąża
klaudekk

Postprzez Maminka » Wt cze 17, 2014 2:19 pm

Z seksem w ciąży bywa różnie, ale zazwyczaj nie ma żadnych przeciwwskazań. Przynajmniej do któregoś miesiąca. My z mężem normalnie uprawialiśmy seks :). A jeśli macie zalecenie od lekarza, żeby jednak się wstrzymać, to przecież są różne inne formy zadowalania się i sprawiania sobie nawzajem przyjemności... ;). Możecie np. zrobić sobie erotyczny masaż z masowaniem miejsc intymnych, wypróbować takich żeli http://www.erotycznefantazje.pl/apteka-erotyczna/zele-poslizgowe, itp. itd. etc. :). Ja polecam marakuję Durexa, obłędny zapach!!!
Maminka

Postprzez xena » Śr lip 23, 2014 7:30 am

Ja niestety ale miała pewne obawy do seksu w ciąży. Mąż chciał wprawdzie się ze mną kochać ale ja miałam pewne opory.
Skorzystaliśmy z wizyty u pani seksuolog: http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/ - chodziliśmy do tego gabinetu seksuologicznego.Udało się jej przekonać mnie, że nie ma w tym nic złego. Seks jest czymś dobrym i zwiększa więź pomiędzy partnerami.
Pozdrawiam.
xena

Postprzez czekoladowamilka » N sty 31, 2016 12:35 pm

Jeśli lekarz nie zabroni to można uprawiać seks w ciąży. Niestety większość facetów ma z tym problem. Mój np miał problemy z potencją i wiem, ze ciąza go blokowała. Chciałam mu kupić tabletki z http://shop-kamagra.pl/pl/p/Kamagra-GOLD/120 ale odpuściłam i poczekałam do końca. Po porodzie wszystko wróciło do normy.
czekoladowamilka

Postprzez Esme21 » Pt lut 19, 2016 3:55 pm

Pomijając wszelkie kwestie potencji, to przyjmuje się, że seks można uprawiać nawet do 2 tygodni przed planowanym terminem porodu, potem zbliżenie mogłoby poród przyspieszyć, po samym porodzie - 6 tygodniu celibatu, przynajmniej teoretycznie, póki nie minie okres połogu. Sama miałam spore problemy z pożądaniem w ciąży i w pewnym momencie mąż stwierdził, że w końcu go zamęczę:) A tak poza tym, jeżeli szukacie dobrych porad na temat ciąży i porodu, mnóstwo cennych informacji na ten temat możecie znaleźć na https://brzuszek.net/kalendarz-ciazy/9-tydzien-ciazy/ . Sama bardzo często rozwiewałam tam swoje wątpliwości.
Esme21

Postprzez zadowolonazzycia » So lut 20, 2016 1:16 pm

ja nie mam problemów z moim partnerem jeśli chodzi o zbliżenia, jestem w 16 tygodniu ciąży, zobaczymy co będzie jak brzuszek urośnie do dużych rozmiarów, ale moja koleżanka miała opory przez popuszczanie moczu, długo nie chciała się przyznać facetowi, jednak gdy ten zaczął jej grozić wyprowadzką, przyznała się do swojej dolegliwości, najważniejsza rzecz to rozmowa!
zadowolonazzycia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do I trymestr ciąży