Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie- wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie- wskazówki

Postprzez login... » Wt lut 07, 2017 10:24 pm

Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.
login...

Postprzez Marcelina B » So lut 11, 2017 9:36 pm

U mnie idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie IQAcai. Natomiast co do wskazówek, to osobą niezdecydowanym czy zastanawiającym się nad jakimś aspektem odchudzania polecam stronkę http://superacai.pl
Marcelina B

Postprzez Brif » So lut 11, 2017 9:45 pm

Najważniejsze to dieta i ostre ćwiczenia. Sposób znany od lat, jednak ludzie zawsze muszą szukać czegoś innego
Pomogę w podatkach
Brif

Postprzez uleneczka » Pn lut 13, 2017 9:10 am

Myślę, że proces odchudzania wspomóc może jeszcze picie tego rodzaju herbatek zdrowotnych. Chociaż oczywiście nie zastąpią one intensywnych ćwiczeń i innej diety.
uleneczka

Postprzez login... » Pn lut 13, 2017 2:15 pm

Każdy wiybiera dla siebie to co dla niego najlepsze.Ja zdecydowałam się na Foreverslim.Bezproblemu można go kupić na Allegro.U mnie w zestawieniu z dietę i ćwiczeniami dał rezultat w postaci 12 kg mniej.
login...

Postprzez Aneczka28 » Wt lut 14, 2017 3:21 pm

Może będę się powtarzać ale ja również jestem zadowolona z skuteczności Slimunox.Ale dla mnie ważniejsze od idealnej figury było zdrowie.Teraz jak juz schudłam to nie mam problemów z wejściem na trzecie piętro nie mam zadyszki.A spoglądając w lustro nie będę ukrywać podobam się sobie w nowym szczuplejszym wydaniu.
Aneczka28

Postprzez login... » Cz lut 16, 2017 1:38 pm

Moim zdaniem tzw. dieta pudełkowa będzie dobrym rozwiązaniem :) Czyli dostajesz 5 x gotowy posiłkek, pyszny i dietetyczny :) Najlepszy catering dietetyczny moim zdaniem ma MaczFit, i to na terenie całej Polski :)
login...

Postprzez login... » So lut 18, 2017 10:32 pm

To jak teraz wyglądam zawdzięczam w większości tabletka Foreverslim.To one pozwoliły na o wiele szybszy spadek wagi.Dieta też była ale to te tabletki wykonały większość roboty.Polecam wszystkim odchudzającym się
login...

Postprzez login... » N lut 19, 2017 8:41 pm

Średnio wierzyłam w skuteczność tabletek Slimunox .Ale po pierwszych dwóch tygodniach zmieniłam zdanie.W finale schudłam 13 kg.I nie kosztowało mnie to zbyt wiele wysiłku.
login...

Postprzez ania53 » Wt lut 21, 2017 11:45 pm

ja znalazłam w internecie taki ciekawy artykuł o tym jak zabrać się za odchudzanie. dla zainteresowanych zostawiam link: http://blog-odchudzanie.pl/jak-zabrac-sie-za-odchudzanie/
ania53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte