Wyszukiwanie zaawansowane »

Zapach moczu na dywanie Shaggy

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Zapach moczu na dywanie Shaggy

Postprzez weronka » Pn cze 19, 2017 2:18 pm

Mój maluszek ostatnio zsikał nam się na dywanie. Prałam dwa razy, próbowałam wszystkimi sposobami ale zapachu nie usunę...plamek nie ma ale czuć cały czas. Macie jakieś magiczne sposoby na pozbycie się tego zapachu?
weronka

Re: Zapach moczu na dywanie Shaggy

Postprzez ewelka » Pn cze 19, 2017 3:17 pm

Dywan wyczyścisz ale zneutralizować zapach moczu to jest wyższa szkołą jazdy :) Najlepiej oddaj dywan do kliniki dywanów- taka pralnia chemiczna od kopa ci wyczyści dywan tak, że będzie jak nowy. Oni mają stosunkowo tanie usługi a efekty naprawdę są świetne.
ewelka

Postprzez mixturka » Śr cze 21, 2017 12:06 pm

a nie lepiej zanieść do palni?Potraktują odpowiednimi środkami i zapach powinien zniknąć.
mixturka

Postprzez KamiBaronowa » Śr cze 21, 2017 12:34 pm

Ja to bym się nawet nie zastanawia tylko od razu dywan do pralni oddała. Klinikę dywanów znam stąd iż moja znajoma, która prowadzi pensjonat wysyła tam co jakiś czas wszystkie dywany do ozonowania. Z tego co wiem to ceny faktycznie są niskie a efekt taki, że dywany cały czas jak nowe :)
KamiBaronowa

Postprzez weronka » Cz cze 29, 2017 8:49 am

Problem rozwiązany- zrobiłam tak jak sugerowaliście i oddałam dywan do kliniki dywanów. Robili jakieś ozonowanie itp.- tanio wyszło a dywan pachnie jak nowy :) Dzięki a zainteresowanie- mam nadzieję, że komuś przysłuży się ten post i odpowiedzi w nim zawarte :)
weronka

Postprzez walerka32 » Cz lis 26, 2020 10:18 am

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic - zadzwoń też do nich https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Piorą m.in. dywany i wykładziny. Można zamówić usługę w domu. Mogą też zabrać dywan ze sobą - bezpośrednio z domu. A po czyszczeniu go odwieźć. Wszystko jest proste to ogarnięcia, bo wystarczy jeden telefon do nich. Działają kompleksowo i są bardzo elastyczni.
walerka32

Powrót do Rozmaitości