Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy takie szkolenie do dobry wybór?

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: Czy takie szkolenie do dobry wybór?

Postprzez hogan » N wrz 17, 2017 10:14 pm

Dziewczyny, a zastanawiałyście się nad tym, aby zupełnie zmienić swój zawód?
Znalazłam ciekawą opcję na przekwalifikowanie się.
Teraz tylko biorę pod uwagę wszystkie za i przeciw i zastanawiam się czy zawód trenera jest dla mnie odpowiedni.
http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener
hogan

Postprzez wyzynka » Wt wrz 19, 2017 1:13 pm

Ja jestem zdania, że ciągłe doszkalanie się jest bardzo dobre. :) Właśnie robię podyplomówkę i wiem, że na tym się nie skończy - tyle jest szkoleń, nawet tych online! Warto, zawsze to inwestycja w siebie. :) Tylko dobrze sprawdzić poziom szkolenia, żeby to nie była strata czasu.
studia marketing - kierunek z przyszłością!
wyzynka

Postprzez justgirl » Wt wrz 19, 2017 11:04 pm

Każde szkolenie jest dobre. Ja bardzo sobie chwalę nieco zapomniane szkolenie BHP i z udzielania pierwszej pomocy http://bhpzycie.com/ ponieważ to jest wiedza, która może sie przydać również w życiu prywatnym. Zostaje na długo w pamięci, wiec warto w nią zainwestować.
justgirl

Postprzez zuzanka30 » So wrz 30, 2017 12:58 pm

Ze szkoleń specjalistycznych związanych z nieruchomościami mogę polecić http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... udownictwo . Mają fajnie rozbudowane programy, obejmujące wszystkie przydatne zagadnienia i bardzo ale to bardzo doświadczonych trenerów.
zuzanka30

Postprzez ansculime » Śr paź 25, 2017 4:49 pm

Ważne jest szkolenie BHP, ale zwykle oferuje je już sam pracodawca. U nas to szkolenie przeprowadzała firma http://www.bhplexis.pl. Gdybyś potrzebowała namiarów, będą jak znalazł.
ansculime

Postprzez GabiM29 » Śr mar 27, 2019 4:27 pm

Uważam, że jednak najlepszą opcją są kursy zawodowe które uczą już konkretnych umiejętności. Dlatego uczęszczając na kierunek Kosmetyka w szkole policealnej Cosinus, postanowiłam też ponad program się rozwijać i uczęszczam na organizowane przez nich kursy jak m.in lifting rzęs, czy manicure hybrydowy. Dzięki czemu też mogę sobie dodatkowo zarobić wykonując takie zabiegi znajomym i już nawet stałym klientkom :)
GabiM29

Postprzez michala566 » Cz mar 28, 2019 12:12 pm

Kilka razy miałam takie pomysły, nie zawsze pomysł przechodził do fazy realizacji.
Tym razem jednak zamierzam trzymać się swojego, bo chciałabym zająć się manicure tytanowym.
To dość nowa opcja, jeśli chodzi o mani, jeszcze nie jest tak popularna w Polsce,
a ja znalazłam ofertę szkoleń na produktach marki Revel Nail - oryginalnych ze Stanów.
Mają świetne podejście do biznesu, bo produkty nie są testowane na zwierzętach,
a to akurat totalnie wpisuje się w wartości, jakie wyznaję. I są też wegańskie!
Zaczynam za kilka tygodni i już nie mogę się doczekać! To będzie prawdziwa przygoda!
michala566

Postprzez weronika23 » Cz kwi 11, 2019 9:43 pm

Uważam, że samo pójście na szkolenie to już świetny pomysł. Nawet nie ważne na co, wązne że się dokształcasz. Ja właśnie myślę o kurs na trenera personalnego Wrocław żeby też coś zmienić w sowim życiu.
weronika23

Postprzez rafal333w » Wt cze 04, 2019 11:28 am

Moim zdaniem teraz wszędzie wybór szkolenia jest bardzo łatwy.Tak ja uważam teraz prywatnie.

Postprzez Mirage » Śr cze 05, 2019 8:57 am

Szkolenia zawsze są dobrym pomysłem, tylko trzeba je wybrać tak, by rzeczywiście odpowiadały naszym oczekiwaniom i temu, co chcemy robić zawodowo.
Mirage

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Damskie pogaduszki