Wyszukiwanie zaawansowane »

sprawdzony kurier

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

sprawdzony kurier

Postprzez alana » N lip 19, 2020 9:02 pm

Jakich kurierów polecacie? Szukam sprawdzonego kuriera, który dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi
alana

Re: sprawdzony kurier

Postprzez Kasssia » Wt lip 28, 2020 10:12 pm

Na stronie brokera kurierskiego dostępny tani kurier krajowy - koniecznie sobie zajrzyj. Teraz dużo bardziej opłaca się nadawać online aniżeli zamawiać kuriera przez np. infolinię, bo ceny są dużo niższe
Kasssia

Postprzez janka022 » Pt lip 31, 2020 10:29 am

Mnie zawsze najbardziej sprawdza się kurier, który ma najniższą cenę, bo tylko na tym mi zależy. Widziałam też ostatnio w internecie informacje o tym, jak nadać palete kurierem i może też przeczytajcie i skorzystajcie.
janka022

Postprzez Sora » Pt lip 31, 2020 4:37 pm

Zacznij korzystać z brokerów kurierskich, gwarantuję że będziesz zadowolona. I nadana paczka kurierem UPSS idzie bardzo szybko, z tego co mi znajomi mówili to kwestia dnia. Na stronie brokera powinna być opcja śledzenia paczki więc możesz sobie sprawdzić jak szybko idzie :)
Sora

Postprzez Cugik » Pt lip 31, 2020 8:16 pm

Ja zawsze nadaje inpostem

Postprzez Guziczek » Cz sie 06, 2020 2:25 pm

Moja znajoma poszukuje dobrej firmy kurierskiej dla swojej firmy.Staram się jej pomóc i przeglądam różne oferty i podobała mi się oferta kurier online . Wy mozecie polecić mi jakąś dobrą firmę kurierską?
Guziczek

Postprzez Majka33 » Wt paź 27, 2020 8:26 pm

Dokąd ma iść dana paczka? To powinno być dla Was głównym kryterium wyboru. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.globbox.net/przesylki_miedzynarodowe_chiny i tam poszukali idealnych rozwiązań pod kątem wysyłki do Azji. Czuję, że będziecie w stanie bardzo na tym skorzystać.
Majka33

Postprzez Milecka » Śr paź 28, 2020 11:12 pm

Ja polecam Fastpost , pośredników usług kurierskich. Zawsze mi znajdują najtańszą firme i to od listu po nawet przesyłki paletowe https://www.fastpost.pl/
Milecka

Powrót do Forum otwarte