gorgolek
Użytkownik: gorgolek
Kobieta, 23

Carpe Diem :)

Moje dzieciMoje dzieci (1)

  •  :)
    :)
    termin porodu: 2010-10-02

Moje albumyMoje albumy

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych zdjęć.

Ostatni post z mojego blogaOstatni post z mojego bloga

Użytkownik nie utworzył jeszcze żadnego wpisu.

Moje komentarzeMoje komentarze (3)

monika, blog: Niby dobrze, a efektów brak.

2010-03-09

Chyba każdy ma takie rozterki. Zanim zaszłam w ciążę często wydawało mi się że to już, że może teraz jestem w ciąży. Może to zależy od tego jak bardzo pragniemy mieć dziecko. Masz racje jednak w tym że to powinno być leczone. Czy to jednak jest aż taki problem, jeśli potrafimy zrozumieć że to była ułuda, nie wmawiamy sobie tego bez końca? Życzę Ci by w końcu Ci się udało.

Wjuśka, blog: Sobota.

2010-03-01

Teraz nie możemy się doczekać na maleństwo a później nie wiemy kiedy to zleciało:) Cieszmy się każdą chwilą bo ani się obejrzymy a dzieciątko będzie z nami. Wtedy cała ciąża wyda się tylko chwilą :) Pozdrawiam Cię Aniu

Wjuśka, blog: Kto wymyślił te mdłości?

2010-02-19

Miejmy nadzieje tylko że te mdłości szybko miną. Moja teściowa wymiotowała przez cała ciąże przy każdym dziecku. Nie powiem, napędziło mi to stracha:)

Mam nadzieje że teraz trafisz do lepszego lekarza. W końcu powinnyśmy ufać im. To Oni czuwają nad naszymi Skarbami, jeżeli nie możemy im zaufać to jaką mamy pewność że prawidłowo i z szacunkiem potraktują nasze dziecko.

Pozdrawiam
Gosia

Dodaj własne zdjecia!
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55