Kalkulator płci dziecka

Pragniesz poznać płeć dziecka zanim będzie widoczna na USG? Chcesz wybrać taki dzień zbliżenia, aby zwiększyć szanse na poczęcie chłopca lub dziewczynki? Skorzystaj z kalkulatora płci!

Zaplanować płeć dziecka to marzenie wielu rodziców. Nasz kalkulator płci dziecka opracowany został na podstawie chińskiego kalendarza płodności. Kalendarz ten powstał 700 lat temu i według jego twórców pozwala przewidzieć płeć dziecka na podstawie dwóch parametrów – miesiąca poczęcia i wieku matki w chwili poczęcia (istotne są ukończone lata, a nie rocznikowe). Parametry te oblicza się według kalendarza księżycowego. Chińczycy uważają, że metoda ta jest trafna w 99%, a w Stanach Zjednoczonych trafność ocenia się na 85%.

My przypominamy zaś, że płeć dziecka to kwestia biologiczna i odpowiedzialne za nią są komórki męskie, które są nośnikami informacji. Nie zależy więc ona od fazy księżyca, godziny zbliżenia czy specjalnej diety. Dlatego kalkulator ten ma służyć wyłącznie rozrywce i nie może być traktowany w kategoriach medycznych.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55