monia92
Użytkownik: monia92
Kobieta

Moje dzieciMoje dzieci

Użytkownik nie wprowadził informacji o dzieciach ani ciąży.

Moje albumyMoje albumy

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych zdjęć.

Ostatni post z mojego blogaOstatni post z mojego bloga

Użytkownik nie utworzył jeszcze żadnego wpisu.

Moje komentarzeMoje komentarze (3)

Wybielenie, leczenie kanałowe, wyrywanie - zęby ciężarnej

2018-09-04

Wydaje mi się, że wizyty u dentysty w ciąży są bardzo nieprzyjemne. Dlatego warto wybrać na nie odpowiednią klinikę, która w odpowiedni sposób zajmie się ciężarną tak, aby nie czuła się ona niekomfortowo. Dlatego też ja na ten czas wybrałam Villa Dentica, do której uczęszczam już dość długo. Zarówno w czasie ciąży jak i poza nią stomatolodzy spisują się doskonale.

Zdrowie jamy ustnej przyszłej mamy

2018-09-03

Ja zarówno podczas ciąży jak i przed nią uczęszczam do Villa Dentica. Tutaj świetnie znają się na swoim fachu i wykonują zabiegi bezstresowo i bezboleśnie (albo z minimalną dawką bólu). Dzięki temu nawet w czasie ciąży idę do gabinetu stomatologicznego bez strachu.

Pomysły na biznes dla mam

2018-09-02

Cokolwiek by to nie było na pewno będzie wymagało jakiegoś rozgłosu. Dzięki przykuwającym wzrok ulotkom będziesz mieć go sporo. Mój mąż takie ulotki zamawia z drukarni A3Extra i z tego co zdążyłam zauważyć, jest z ich usług bardzo zadowolony.

Dodaj własne zdjecia!
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55