Nasz zespół

Portal Ciążowy.pl tworzą:

 

Monika Biedroń

Monika Biedroń
Redaktor naczelna portalu
Mama prawie 7-letniego już Antka: O ciąży wiem wszystko lub prawie wszystko. Po długiej i wyboistej drodze udało mi się zostać mamą, a moje doświadczenia sprawiły, iż wiem jak ważna jest ta droga i jak czasem niełatwa. Ciąża to dobrodziejstwo i warto o niej rozmawiać.

 

 

Gabriel Golec

Gabriel Golec
Art Director
Tata 3- letniej Soni: Jestem zaskoczony, jak wiele trudnych tematów - szczególnie dotyczących przeżyć i odczuć kobiety z okresu ciąży, porodu i połogu - funkcjonuje w niedopowiedzianej, wyidealizowanej formie. Nie jest dla mnie natomiast zaskoczeniem miłość i więź, jaka się tworzy między rodzicami a dzieciaczkiem już na etapie brzuszkowym.

 

 

Małgorzata Ciemięga

Małgorzata Ciemięga
Administrator portalu
Przyszła mama licznej gromadki dzieci, a na razie siostra czwórki rodzeństwa i "zakręcona" ciocia dwójki siostrzeńców. Pełniąc funkcję radnej dzielnicy, żywo interesują mnie sprawy ludzi, a w szczególności dzieci. Budowa nowych placów zabaw, współpraca z przedszkolami i żłobkami oraz profilaktyka zdrowotna dzieci – to kwestie, którymi się zajmuję.

 

 

Monika Szostek-Kwapień

Monika Szostek-Kwapień
Specjalista ds. Public Relations, redaktor
Mama 3-letniej Hani: Czas ciąży i macierzyństwa to dla mnie niezwykła przygoda fascynująca, twórcza i bardzo pouczająca. Każdy napotkany rodzic, kobieta w ciąży czy przyszły tata to inspiracja do nowego artykułu, a wszystkie takie historie na nowo uświadamiają mi, jak wielką tajemnicą jest rodzicielstwo.

 

 

Paulina Obszańska

Paulina Wójtowicz
Redaktor
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz filologii polskiej. Lubi dużo wiedzieć i tą wiedzą chętnie się dzieli. Parenting to - obok komunikacji interpersonalnej i Public Relations - główny obiekt jej zainteresowania. Pasjonuje ją pisanie, nie boi się podejmować trudnych tematów, a jej teksty cechuje znakomite pióro i świetny zmysł obserwacji.

 

 

Paulina Obszańska

Agata Cygan
Redaktor
Studentka dziennikarstwa i socjologii UJ. Kocha zauważać w życiu to, czego inni nie dostrzegają. Największą zagadką jest dla niej drugi człowiek, największą pasją - pisanie. Wierzy, że bycie mamą to najpiękniejsza przygoda, w którą w przyszłości z radością wyruszy.

 

 

Paulina Obszańska

Marcin Bielowicz
Dziennikarz, edytor
Ukończył studia na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ. Pisał między innymi dla "Gazety Krakowskiej". Jeszcze nie tata, ale w portalu Ciążowy.pl z wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem obserwuje i opisuje męsko-dziecięce światy. 

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55