Nota prawna

Wszelkie prawa do portalu Ciążowy.pl są zastrzeżone.

Wszystkie materiały (teksty, grafiki, fotografie, pliki video, znaki graficzne) oraz kod źródłowy podlegają ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie, modyfikowanie, reprodukowanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie materiałów i informacji zamieszczonych w serwisie w celach komercyjnych bez pisemnej zgody ich właściciela (Międzynarodowej Fundacji na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia) jest zabronione i skutkować będzie odpowiedzialnością przewidzianą przez prawo cywilne i karne.

Portal Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów umieszczanych przez czytelników.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55