O nas

Ciążowy.pl – najlepsze źródło informacji dla przyszłych rodziców.

Ciążowy.pl to nowy portal – dla osób starających się o dziecko, kobiet w ciąży, rodziców małych dzieci. Tutaj się spotykamy, rozmawiamy i nawzajem inspirujemy. Długo przygotowywaliśmy się do naszego debiutu w sieci i mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania naszych najsurowszych recenzentów – rodziców.

Ciążowy.pl wyróżnia wysoka jakość publikowanych materiałów, nowoczesna grafika oraz ciekawe aplikacje i funkcjonalności. Zaufanie rodziców oraz pewna i wiarygodna informacja są dla nas najważniejsze. Każdy, komu bliska jest tematyka ciąży i rodzicielstwa znajdzie tu coś dla siebie, a w serwisie nie zabraknie też miejsca dla tatusiów – ciąża to przecież wyjątkowy czas dwojga.

Portal Ciążowy.pl zadebiutował 26 maja 2009 roku w Dzień Matki - od tego czasu stale się rozwija i powiększa grono swoich zwolenników. Dzięki silnej pozycji merytorycznej portalu zyskaliśmy także partnera strategicznego - od 2010 roku działamy pod skrzydłami Międzynarodowej Fundacji na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia, która wspiera promocję i rozwój naszego portalu.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55