suszi
Użytkownik: suszi
Kobieta

Moje dzieciMoje dzieci

Użytkownik nie wprowadził informacji o dzieciach ani ciąży.

Moje albumyMoje albumy

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych zdjęć.

Ostatni post z mojego blogaOstatni post z mojego bloga

Użytkownik nie utworzył jeszcze żadnego wpisu.

Moje komentarzeMoje komentarze (3)

Gojenie się ran poporodowych podczas połogu

2009-10-08

ja po pierwszej cesarce niestety miałam problemy z blizną, która nie chciała się goić, wdały się jakieś bakterie i musiałam mieć zakładane specjalne sączki do rany oraz dożylnie podawany antybiotyk. Przez to byłam w szpitalu tydzień dłużej, ale autor artykułu ma rację, że już po miesiącu wróciłam do formy i zapomniałam o problemach gojenia się rany poporodowej aż do... następnego porodu ;)
aha i na pocieszenie mogłam normalnie karmić piersią, bo korzyści z karmienia pomimo kuracji antybiotykowej były nadal ogromne;))

Masz wybór – Szpital Przyjazny Dziecku

2009-10-08

No to nic tylko pogratulować i trzymać kciuki, aby takich szpitali było w Polsce coraz więcej !!!
Ja rodziłam w szpitalu, który był na drugim miejscu rankingu "Rodzić po ludzku" i niestety nie było tak pięknie i ładnie, jakby się mogło zdawać, że będzie. Dlatego trzymam kciuki za to, żeby po uzyskaniu tytułu "Szpitala Przyjaznemu Dziecku" szpitale te godnie spełniały założenia i funkcje takiej placówki.

Czas na dziecko – to już?

2009-10-05

ale pocieszający jest fakt, że ostatnio jest moda na posiadanie trójki dzieci... widzę to na przykładzie rodziny i znajomych, część już ma trójeczkę, wiele z nich ma trzecie w drodze , a Ci co nie mają bardzo się starają :)) nie zauważyłyście tego trendu?

Dodaj własne zdjecia!
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55