Wyszukiwanie zaawansowane »

Niepłodność mężczyzn

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Niepłodność mężczyzn

Postprzez Teresa92 » Śr sie 21, 2019 3:43 pm

badanie nasienia- my również przez to przechodziliśmy, ja jeszcze kontrolowałam swoje cykle komputerem myway, który brał pod uwagę wiele zmiennych i udało się!
Teresa92

Postprzez kasienka84 » Pn wrz 02, 2019 1:46 pm

Ostatnio sporo czytałam o tym czy wifi jest szkodliwe dla zdrowia i niestety nie wygląda to zbyt różowo. Warto zadbać o swoje zdrowie i odpowiednio się zabezpieczyć przed negatywnym działaniem wifi.
kasienka84

Postprzez Bartniczka » Śr wrz 04, 2019 11:44 am

Badanie takie nie jest skomplikowane, materiał najlepiej pobrać na miejscu w klinice bo dzięki temu badanie będzie wykonane w krotkim czasie i materiał będzie bardziej miarodajny.
Ze swojej strony polecam klinike leczenia niepłodności w Łodzi:
https://salvemedica.pl/leczenie-nieplod ... a-nasienia

Jest to jedna z lepszych klinik w Polsce, o duzej skuteczności.
Warto pamiętać, że plemniki produkowane są „na bieżąco” – zmieniają się średnio co trzy miesiące. Dlatego nawet, jeśli okaże się, że wyniki nasienia są słabe, nie można się załamywać. Powtórzenie badań albo zmiana trybu życia mogą mieć duży wpływ na poprawę ilości plemników w nasieniu.
[url]http://www.ciazowy.pl/forum/[/url]
Bartniczka

Postprzez greenhouse » Cz wrz 19, 2019 8:09 pm

Cela vaut la peine d'essayer Axaren Men. C'est une excellente préparation pour les hommes souffrant d'astaxanthine, de vitamine C, d'acide folique et de zinc. Un collègue de travail le prenait parce que sa femme ne pouvait pas tomber enceinte

Tous deux en bonne santé et pourtant, quelque chose n'allait pas. Après environ 4 mois, j'ai réussi. Maintenant, un autre ami a commencé à le prendre. Je me demande si cela fonctionnera si bien avec lui. Vous pouvez l'acheter à la pharmacie et en ligne .
greenhouse

Postprzez pakula887 » Wt paź 01, 2019 9:49 am

W przypadku podejrzenia niepłodności oboje powinni iść na badania.
pakula887

Postprzez etras35 » Wt paź 01, 2019 10:48 am

Ja zrobiłem badania dla pewności. Innym tez polecam.
etras35

Postprzez Lidwina » Wt paź 08, 2019 1:45 pm

Nie wiem czemu, jakoś tak jest, że gdy jest trudność w zajściu w ciążę, to bada się najpierw kobiety. Tymczasem statystyki światowe pokazują, że w krajach rozwiniętych gwałtownie spada jakość męskiego nasienie. Czytałam niedawno o suplementach i z badań wynika, że Supramen powinien być polecany prawie każdemu mężczyźnie, który chce zostać ojcem, bo w badaniach wyszło, że po jego stosowaniu wszystkie parametry męskiego nasienia uległy poprawie istotnej statystycznie.
Obrazek
Lidwina

Postprzez JuliaRed8000 » Śr paź 09, 2019 1:44 pm

Niestety Polskich mężczyzn niszczy ciągły stres. Tak to niestety wygląda.

Postprzez Kasandra88 » Pt lis 08, 2019 2:27 pm

Trudno jest rozmawiać zwłaszcza z facetem by poszedł się przebadać, bo to zawsze "nie jego wina" nie mniej jednak badanie jest tanie i nieinwazyjne a daje duży obraz tego co z plemnikami, tak jak badanie owulacji czy inne kobiece, wiem bo z mężem badanie takie wykonywaliśmy, później ja wspomagałam swój śluz płodny żelem prefert vaginal i udało się zajść w zdrową ciążę
Kasandra88

Postprzez marysiamaria14 » Śr gru 18, 2019 11:47 am

To prawda, w takiej sytuacji warto wspierać i stwarzać w domu pozytywną atmosferę. Nie zapominać o tym, że tylko lekarz może profesjonalnie pomoc.
marysiamaria14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Staramy się o ciążę