Wyszukiwanie zaawansowane »

Seks po urodzeniu dziecka

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Seks po urodzeniu dziecka

Postprzez kaskadrapichrust » Pn mar 13, 2017 10:03 pm

no więc w moim przypadku wyglądało to tak, ze przed ciążą sprawdzałam dni plodne, żeby zajść w ciążę, w ciąży też kiepsko bo lekarz kazał uważać, po ciąży sprawdzałam kalendarzyk, żeby nie zajść w ciążę.. a dopiero po ponad roku po urodzeniu dziecka, tabletki antykoncepcyjne i już było normalnie... ale to indywidualna sprawa.. u mnie bylo kiepsko.
kaskadrapichrust

Postprzez kajka83 » Wt maja 30, 2017 12:21 pm

Niestety czasami partnerzy narzekają na to, iż seks po porodzie nie jest już taki sam. Chodzi o rozluźnienie mięśni tych okolic. Ale coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi takie jak ten http://joannagesicka.pl/ginekologia-estetyczna/ginekologia-plastyczna/ i ja osobiście uważam, że to dobre rozwiązanie.
kajka83

Postprzez forpesci » Śr maja 31, 2017 1:24 pm

U nas było to samo. Mój mąż bardzo się starał, aby mnie zadowolić, ale dopiero po 2 miesiącach odczuwałam pełną przyjemność.
forpesci

Postprzez czesia » So wrz 02, 2017 4:05 pm

U nas seksu praktycznie nie ma... Miałam bardzo ciężki poród z komplikacjami i niestety jego efektem jest fakt, że obniżyła mi się macica i seks jest dla mnie bolesny. Jestem załamana tym co się stało, wstydzę się i boję się iść do specjalisty na zabieg. Z tym schorzeniem związane jest wiele wstydliwych dolegliwości. Najgorzej, że mąż już stracił cierpliwość. Boję się, że kogoś sobie znajdzie. Podobno opadanie macicy wcale nie jest takie rzadkie . Czytałam ,że można sobie pomóc ćwiczeniami. Czy któraś z Was miała taką dolegliwość i ćwiczenia pomogły?
czesia

Postprzez AguniaNowa » Pn wrz 04, 2017 12:21 pm

Słyszałam o ćwiczeniach na opadanie macicy, ale we wczesnym stadium tej przypadłości... Nie wiem, na ile u Ciebie problem jest zaawansowany...
AguniaNowa

Postprzez mamaasi » N paź 01, 2017 5:12 pm

Wiele kobiet po urodzeniu dziecka robi sobie dość długą przerwę bo nie odczuwają przyjemności z seksu. Wiem, ze warto po urodzeniu dziecka ćwiczyć mięśnie kegla przy pomocy kulek gejszy. Znajdziesz je np w sexownysklep w dobrej cenie. Myślę, że warto zainteresować się tym tematem :)
mamaasi

Postprzez iwonka5 » Pn sty 08, 2018 6:13 pm

Nie myślałyście o plastyce pochwy? Czy nie jest to dobre rozwiązanie?
iwonka5

Postprzez tula » Wt sty 09, 2018 3:38 pm

jeszcze nie rodziłam ale słyszałam że wiele kobiet ma z tym problem :(
tula

Postprzez jjusti18 » Wt sty 16, 2018 4:45 pm

Ja natomiast mam straszną ochotę na seks, jednak u mnie to raczej mąż ma problem z potencją. Już szukałam na ten temat informacji i dobrze, że trafiłam tutaj http://www.diapazon.pl/przyczyny-proble ... -mezczyzn/. Widać, że to ciekawy artykuł może z niego dowiem się coś więcej w tym temacie.
jjusti18

Postprzez patrykzduniak90 » Cz sty 18, 2018 2:42 pm

Ja jako tata muszę powiedzieć że wszystko super, lepiej niż się tego spodziewałem. Faceci tez się boją serio... nie tylko wy:)
Uszy do góry :P
Warto pogadac, poćwiczyć i zdrowo się odżywiać. ja kupuje tylko tu: [url=http://awima.net/produkty/owoce-liofilizowane-awima[/url]
patrykzduniak90

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Staramy się o ciążę