Wyszukiwanie zaawansowane »

Długie starania

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Długie starania

Postprzez elusia617 » N sty 05, 2020 5:35 pm

antykoncepcja temat rzeka. ja nie stosuje. ale walczę z F20 i już miałam dwie nieudane próby zejścia z leków niestety o ciąży mogę tylko pomarzyć ale nie poddaje się i próbuje dalej.
elusia617

Postprzez magia » Pn sty 27, 2020 11:44 am

Ja doskonale wiem, co to znaczy długie starania. Do tego mam na koncie poronienie, masakra. Niemniej jednak najważniejsze jest myśleć pozytywnie, badać się i nie tracić nadziei. Jeśli masz jakieś problemy z hormonami, to zdecydowanie sprawdź ten produkt . On bardzo ładnie współpracuje z jajnikami i wspomaga kobiety z PCOS czy nierównomiernymi okresami. Powodzenia ;) .
magia

Postprzez Polla88 » Pn lut 17, 2020 11:14 am

u mnie po odstawieniu trwało to rok przy moim pełnym zdrowiu, wyznaczałam sobie dni płodne cyfrowym komputerem owulacyjnym i udało się, ale trwało to trochę
Polla88

Postprzez polizejka » Wt mar 31, 2020 12:47 pm

Jak nie mogłam zajśc w ciążę poleciła mi ginekolog zrzucić trochę kg, więc przeszłam na dietę. No i brałam Ovarin. Ten suplement ma w składzie kwas foliowy, witaminy, inozytol pomaga wyregulowac hormony. I w końcu po ponad pół roku i mnie się udało
polizejka

Postprzez plasma » Wt maja 26, 2020 2:15 pm

To też oczywiście ma znaczenie ale radziłabym sie przebadać bo może winna jest endometrioza, wiem od swojej dr że ta choroba jest diagnozowana właśnie przy staraniach o dziecko kiedy jest już w zaawansowanym stadium, ja na szczęście szybko trafiłam do szpitala medicover na diagnostykę endometriozy
plasma

Postprzez sram141421 » Pt maja 29, 2020 12:22 pm

Really nice and interesting post. I was looking for this kind of information and enjoyed reading this one
Doraha Pin Code
Sofy Pads
Meet Dave Full Movie
Best WhatsApp Status
StartUp Ecosystem
sram141421

Postprzez polizejka » N maja 31, 2020 7:21 pm

Ja się wspierałam Ovarinem, zawiera kwas foliowy, witaminy, inozytol czyli skłądniki które nie tylko wzmacniają organizm ale i regulują zaburzenia gospodarki hormonalnej https://ovarin.pl/
polizejka

Postprzez NajlepszaMama » Pn cze 08, 2020 5:23 pm

Rok to granica, po której można się ubiegać o jakiekolwiek zdanie lekarza co do "problemów" z zajściem w ciążę. starania do roku uznaje się za normalny czas oczekiwania.
NajlepszaMama

Postprzez Saga » Śr cze 17, 2020 11:48 am

No tak, rok to już dość długo. Lekarze najpierw mówią o powrocie do zdrowego stylu życia, zmniejszeniu stresu, często mówią, żeby wyjechać na urlop. Jak tego mało to trzeba pomyśleć o suplementach i wykonaniu badań. Może się okazać, że przyczyna nie jest wcale po stronie kobiety, która przestała brać tabletki antykoncepcyjne. Myślałyście o tym, żeby suplementować przyszłego tatusia w celu poprawienia jakości męskiego nasienia? Jest taki suplement SUPRAMEN , którego działanie zostało udowodnione badaniami.
Obrazek
Saga

Postprzez monikabert90 » Pn cze 29, 2020 7:43 am

Jeden plus jest taki, że w takim przypadku jest więcej czasu na to, aby się do ciąży przygotować. Moim zdaniem warto już wcześniej zerknąć sobie do różnych kalendarzy ciąży, na przykład https://www.mustela.pl/mustela-blog/9-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Naprawdę sporo można się z nich dowiedzieć :)
monikabert90

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Staramy się o ciążę