Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy nieplodnosc jest dziedziczna?

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Czy nieplodnosc jest dziedziczna?

Postprzez Kasandra88 » Pt lis 08, 2019 2:21 pm

Nam lekarz powiedział że do roku starań nie ma co sie niepokoić a wręcz wyluzowac i nie traktować tego jak mechanizm i fabrykę, my staraliśmy się pół roku ale i tak to była wieczność ;( ja pomagałam sobie kontrolą owulacji i żelem prefert vaginal więc taki zestaw polecam
Kasandra88

Postprzez Martazosiedla » Pn lis 25, 2019 6:19 pm

Witam, moja babci amiala przez dlugi czas problem z zajsciem w ciaze. Martwi mnie to,ale ja od pol roku staram sie zajsc w ciaze,jednak niestety nie wychodzi nam to. Co sądzicieo naturalnych metodach leczenia nieplodnosci? https://doktorginekolog.pl/naturalne-leczenie-nieplodnosci/ ? Sprawdzają sie?
Martazosiedla

Postprzez limoneczka » Pn lut 10, 2020 1:36 pm

sluchajcie , wedlug mnie jesli jest problem z zajsciem w ciaze, to trzeba to diagnozowac, no bo skoro kilka lat kobieta nie moze zajsc, to moze to oznaczac jakies choroby, moja siostra tak miala, bardzo dlugo sie starali, bez skutku, no i okazalo sie ze za wszystkim stoi endometrioza... cale szczescie trafila w dobre rece , do szpitala Medicover, tam jest caly zespol ktory zajmuje sie stricte endometrioza
limoneczka

Postprzez Polla88 » Pn lut 17, 2020 11:09 am

wydaje mi się, że nie jest, ale może zacząć się już w płodzie maluszka ale wówczas jeszcze się tego przecież nie bada, tryb życia również wpływa na płodność i o tym też trzeba pamiętać jeszcze u dzieci, ja miałam trudności w zajściu w ciąż e po długoletnim braniu pigułek i też mi nikt o tym nie powiedział, ale z pomocą przyszli specjaliści i technika bo wspomagałam się cyklotesterem owulacyjnym co min. badał lh no i wiedziałam kiedy najlepiej jest współżyć
Polla88

Postprzez minion89 » Śr mar 18, 2020 9:11 am

The knowledge you share really changes me in my life, I sincerely thank you for what you have done, surely your blog will help more people.
vex 3
minion89

Postprzez minion89 » Pt kwi 03, 2020 5:56 am

The article gave me many good and useful tips. I have gained a lot of experience from your article.
fnaf world
minion89

subeo

Postprzez sukmin88 » Pt kwi 03, 2020 8:36 am

Implement directives issued by the state. Everyone joins hands to fight against epidemics, limiting moving out indoors to keep the living environment clean. powerline io
sukmin88

Poprzednia strona

Powrót do Staramy się o ciążę