Strona 1 z 1

makijaż permanentny

PostNapisane: Pn kwi 27, 2020 4:58 pm
przez coli
witam

Staram się o dziecko ale chciałabym odświeżyć makijaż permanentny brwi. Zawsze robiłam w https://anetabudzinska.pl/makijaz-permanentny/ ale teraz nikt nie odbiera a nie ukrywam że zależy mi na czasie bo jakby się udało .... Może ktoś polecić jakieś sprawdzone miejsce??

Re: makijaż permanentny

PostNapisane: Pn maja 11, 2020 4:46 pm
przez evee
wiesz co no teraz wszystkie salony są zamknięte więc wątpie by się udało to zrobić na dniach. ale spokojnie jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze, najwyżej po porodzie sobie poprawisz co trzeba. jeśli chodzi o linergistke to polecam Dominikę Kossakowską z Warszawy ( przyjmuje w salonie JEST PIĘKNIE). Najlepsza z najlepszych :)

Re: makijaż permanentny

PostNapisane: Wt maja 12, 2020 7:14 am
przez bubaa
zgadzam się z koleżanką wyżej i w kwestii przeczekania tych kilku tygodni i w kwestii Dominiki :) mega precyzyjna, sympatyczna i przede wszystkim uzdolniona linergistka :)

Re: makijaż permanentny

PostNapisane: Pt maja 15, 2020 12:58 pm
przez pukla123
ja osobiście preferuję tradycyjną formę makijażu. Ten permanentny jakoś mnie nie przekonuje. A kosmetyki zawsze zamawiam w kadyshop https://kadyshop.pl/271-kosmetyki-do-makijazu Tam mogę liczyć na wysoką jakość, naturalny skład, dobre ceny i szybką realizację zamowienia.

Re: makijaż permanentny

PostNapisane: Wt maja 26, 2020 1:19 am
przez lindarose11
It's very good post which I really enjoyed reading. It is not everyday that I have the possibility to see something like this.
game

Re: makijaż permanentny

PostNapisane: Pn cze 08, 2020 9:19 am
przez nelcia99
ja też robiłam brwi u Dominiki Kossakowskiej :) Bardzo przyjazny salon, super linergistka i jeszcze lepszy efekt końcowy. naturalny wyrazisty ale nie przerysowany.