Wyszukiwanie zaawansowane »

lekarz specjalista

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: lekarz specjalista

Postprzez addemeus » Cz maja 24, 2018 11:53 am

ehh, źle wspominam specjalistów z nfz. Poza alergologiem i pediatrą córki :D Do innych specjalistów chodzimy prywatnie w ramach pakietu zdrowotnego, jako bonus do umowy o prac w medicover. Najlepsza zaleta dla mnie to szybki dostęp do specjalistów zamiast czekania kilku miesięcy na wizytę, po czym tydzień przed zostaje ona odwołana... (tak zrobiło mi nfz z endokrynologiem)
addemeus

Postprzez Mikszo » Pt cze 15, 2018 9:59 am

cisowianka07 napisał(a):Ostatnio mam małe problemy z pęcherzem, szukam prywatnie lekarza bo czeka mnie najprawdopodobniej operacja urologiczna. Nie chce jej robić w moim mieście bo nasz jedyny szpital ma strasznie liche opinie.

Jeżeli masz tego typu problemy, to nieoceniona będzie tu pomoc doświadczonego urologa. Skoro piszesz, że pobliski szpital ma niepochlebne opinie, to warto jest poszukać jakiegoś specjalisty z odpowiednim stażem. Na blogu boljader.edu.pl znaleźć można nawet ciekawy poradnik nt. tego jak wybrać i na co zwracać uwagę przy wyborze specjalisty - urologa. Po pierwsze liczy się staż pracy. Bardziej doświadczony urolog jest godny zaufania.
Mikszo

Postprzez dualna » Śr lip 25, 2018 5:27 pm

Do praktycznie każdego lekarza specjalisty umówisz się szybko i wygodnie przez tę stronę: https://lekarzebezkolejki.pl/ . Fajne jest to, że można też szukać tu lekarzy na nfz:)
dualna

Postprzez anita66 » Pn lip 30, 2018 8:10 am

Jakie badania zrobić w ciąży podczas 1, 2 lub 3 trymestru? Jaki jest koszt badań prenatalnych? Na te oraz inne pytania odpowie Wam lekarz genetyk z kliniki ginekologicznej https://kardiomedwroclaw.pl we Wrocławiu. To prywatna poradnia genetyczna, ale wykonują również badania w ramach kontraktu z NFZ.
anita66

Postprzez Bjorn22 » Cz sie 02, 2018 12:06 pm

Bardzo każdemu polecam każdemu z was https://www.przychodniasynexus.pl/ W ofercie ma nie tylko badania kardiologiczne kontrolne dla każdego, ale i o wiele więcej. Jest to przychodnia która działa na rynku już ponad 20 lat. Ja miałam okazję korzystać z badań na cukrzyce. Pracuje tam dużo profesjonalnych lekarzy i są bardzo mili. Jestem mega szczęśliwa, bo koleżanka poleciła mi to miejsce
Bjorn22

Postprzez monia92 » Śr sie 15, 2018 9:58 am

Najlepszy specjalista kardiolog z Warszawy przyjmuje w klinice kardiologicznej premium medical. Jest to najlepsze centrum kardiologii Warszawa. Cieszy się ono tak dobrymi opiniami dzięki świetnemu zapleczu kardiologicznemu i dobremu sprzętowi. Dzięki temu można być pewnym że jest się pod doskonałą opieką.
monia92

Postprzez wiolka111 » Pn sie 27, 2018 8:40 am

Jeżeli chodzi o dobrego lekarza specjaliste to polecam wam wizyty domowe Warszawa dzięki wizytom domowym w warszawie nie będziesz musiał biegać po lekarzach, Każdy z tych specjalistów pomoże Ci podczas wizyty domowej w Warszawie. Jest to bardzo dobre rozwiazanie dla tych którzy nie mogą się ruszyć z domu.
wiolka111

Postprzez vlada » Pn wrz 03, 2018 10:19 am

Możesz sprawdzić sobie też tę przychodnię https://lekarzebezkolejki.pl/Med-LuxSp.Zo.O.Przezmierowo. Ja chodzę tam już dobre kilka lat i jestem zadowolona ze wszystkich specjalistów, u których byłam.
vlada

Postprzez marzenka.o » Śr wrz 05, 2018 10:32 am

A czy ktoś z Waszej rodziny korzystał z pomocy długoterminowej opieki pielęgniarskiej? Jak wygląda kwalifikowanie do tej pomocy? Tutaj http://centrum-medyczne.com.pl/pielegniarska-opieka-dlugoterminowa.html jest to co prawda opisane, ale w dość enigmatyczny sposób i jestem ciekawa, jak to przebiega w praktyce.
marzenka.o

Postprzez monikabert90 » Wt wrz 18, 2018 7:36 am

Jeśli chodzi o lekarzy specjalistów, to ja zazwyczaj staram się wybierać takich, którzy mają swoje gabinety w większych ośrodkach medycznych. Często odwiedzam na przykład Centrum Medyczne Danea w Bielsku - Białej. Chodzę tam do dermatologa, ginekologa, mam tam również lekarza rodzinnego i raz zdarzyło mi się skorzystać z wizyty u dietetyka. Nigdy nie musiałam długo czekać za wizytą, a personel zawsze był miły i profesjonalny :)
monikabert90

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Staramy się o ciążę