Wyszukiwanie zaawansowane »

Pierwsze USG:) lekkie zaniepokojenie

1-13 tydzień

Re: Pierwsze USG:) lekkie zaniepokojenie

Postprzez joluska » Wt sie 27, 2019 3:28 pm

Ja to dopiero na usg prenatalnym dopiero coś zobaczyłam właśnie :D i to jak, na takim 4D to całego dzidziusia dokładnie widać, super pamiątka (ja mam dvd). W Medicover w szpitalu prowadziłam ciążę i tam miałam te badania, mimo że przed 30-tką to chciałam zrobić. I każdej polecam, dla dobra maluszka warto.
joluska

Postprzez MilenaRossi » Śr paź 23, 2019 10:11 am

USG to bardzo pożyteczne badanie. Warto je często robić.

Postprzez Manuela » Śr lis 27, 2019 1:01 pm

Nie ma czego się bać, każda kobieta w ciąży musi przez to przejść. Jest to chwilowe badanie. Ja akurat badania usg robiłam u https://multimed.pl/, osobiście bardzo jestem zadowolona z lekarzy oraz personelu, naprawdę dobrze wyuczeni . Widać, że są lekarzami z powołania, i nie traktują każdego pacjenta z góry.
Manuela

Postprzez tamarra » Pt lut 07, 2020 1:10 am

Joluska ja tak samo. :D To znaczy badania robiłam gdzie indziej, bo u pani doktor Wioletty Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. No ale tak samo zrobiłam zdjęcie w wersji 4D i dzidziusia widać było doskonale! :D Pamiętam dalej ten moment kiedy po raz pierwszy go ujrzałam. :D Jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu. :D
tamarra

Postprzez bertorella » Cz mar 05, 2020 1:41 pm

Wybierz naprawdę dobrą pracownię USG z doświadczonymi lekarzami i chodź tam przez całą ciążę (polecam Diagnotiq w Żyrardowie). Odradzam wykonywanie USG za każdym razem gdzieś indziej!
bertorella

Poprzednia strona

Powrót do I trymestr ciąży