Wyszukiwanie zaawansowane »

Testy ciążowe

1-13 tydzień

Testy ciążowe

Postprzez login... » Pn wrz 06, 2010 1:05 am

Mam pytanie, 29 czerwca kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, niestety chłopak spuscił się we mnie. Tego dnia rano skończyła mi się miesiączka z kalendażyka wyszło na to że miałam dni nie płodne, z obserwacji śluzu rówież wyszło na to że miałam dni nie płodne. Ale w razie czego po 2 tygodniach zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny :] Miesiączkę dostalam w normalnym terminie, mimo to miałam jakieś dziwne obawy że mogę być w ciąży ale nie przejmowałam się tym aż tak najwyżej była bym mamusią. Jakiś czas termu dowiedziałam się że mój chłopak mnie zdradził i zaczełam się denerwować bo teraz to nie chcę być samotną mamusią. Więc zrobiłam jeszcze jeden test i również wyszła jedna kreska :]. Jednego dnia tak około miesiąc temu wymiotowałam, więc znowu zaczełam się przejmować że to może ciąża, zrobiłam trzeci test i znowu wyszedł negatywny, poza tym jednorazowym wymiotowaniem nie miałam żadnych objawów ciąży, ale wydaje mi się że mam więkrzy brzuch ale waże cały czas tyle samo może poprostu jestem przewrażliwiona. Potem dostałam drugi raz okres ale słyszałam że okres można mieć do 3 miesiąca ciąży, poczytałam o tym trochę w internecie i dowiedziałam się że to tylko plamienie które przebiega podobnie jak miesiączka i przez dwa dni miałam miesiączkę słabą dzień przerwy i potem znowu dwa dni co jakiś czas mi się tak zdarza że mam taką słabą miesiączkę ale znowu się martwię. Wiem że to może jest dziwne ale mimo tego że zrobiłam te 3 testy jakoś nie mam do nich zaufania a do lekaża nie poszłam ponieważ całe wakacje od rana do wieczora prawcowałam i nie miałam czasu a teraz zastanawiam się czy iść do ginekologa ponieważ byłam na początku czerwca, wyszystko było wporządku a że nie lubię wizyt u ginekologa wolała bym tego uniknąć, ale chciała bym być pewna że nie jestem w ciąży proszę pozużcie!! Możliwe jest to żebym była w ciąży ?? Strasznie się denerwuje przez to co się stało i niewiem co mam zrobić?? Iść do ginekologa? zrobić jeszcze jeden test ciążowy? A może te testy na mnie nie działają ? I czy te obserwacje śluzu i kalendarzyki dają 100% pewności? Przepraszam za tyle pytań i moje przewrażliwienie ale w takiej styuacji chyba każdy by się martwił i nie chciał by być w ciąży. Proszę odpowiedzcie.
login...

Re: Testy ciążowe

Postprzez ela » Pn wrz 06, 2010 5:39 pm

Witam.
Wedlug mnie przeprowadzilas tyle testow ciazowych ,ktore daly wynik negatywny ,ze w ciazy nie jestes.Objawy ,ktore opisalas czyli wiekszy brzuch ,wymioty czy dziwna miesiaczka moga byc wynikiem stresu i nadmiaru pracy bo jak pisalas pracowalas od rana do wieczora. Sprobuj przynajmniej tydzien nie myslec o ciazy i zrelaksuj sie. Idz do kina ,znajomych .A jesli nadal bedziesz miala niepokojace objawy to nie pozostanie Ci nic innego niz udac sie do lekarza i rozwiac wszelkie watpliwosci.Glowa do gory i badz dobrej mysli.
Pozdrawiam .Ela.
ela

Postprzez monika » Pn wrz 06, 2010 7:53 pm

Malo ktora kobieta ma dni plodne w ostatnim dniu miesiaczki, zdarza sie to bardzo, bardzo rzadko.
Zwykle komorka jajowa potrzebuje okolo 10 dni zeby urosnac. Sluz plodny to sluz podobny do bialka jaja kurzego, lekko ciagnacy, w duzej ilosci.
Z ilosci negatywnych testow ktore zrobilas jasno wynika ze w ciazy nie jestes. Jeden test moze klamac ale tyle testow juz nie.
A wizyty u lekarza przyda sie, chocby na przyklad aby zrobic cytologie i zobaczyc jak sie sprawy maja.
Pozdrawiam
Mama prawie 8 letniego Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monika

Postprzez latte » Wt wrz 07, 2010 9:06 am

~
Ostatnio edytowano Pt paź 29, 2010 8:49 pm przez latte, łącznie edytowano 3 razy
latte

Postprzez monika » Wt paź 12, 2010 10:28 am

latte musisz wziac poprawke ze wiele kobiet nie zostaje mamami z wyboru, swiadomie planujac poczecie. Co wcale nie zmieni faktu jakimi mamami beda. Uwazam i tego w sumie jestem pewna ze nie da sie nigdy z gory zalozyc czy ktos wpadnie czy nie, czy bedzie dobrym rodzicem czy nie.
Kiedys tez troche w tej kwestii generalizowalam, ilez razy gdy mnie sie nie udalo zajsc w ciaze wkurzalam sie na wpadkowe poczecia w swoim otoczeniu. Gdy ja ronilam kolejna ciaze ktos narzekajac oswiadczal ze powiekszy im sie rodzina.
Teraz bezskutecznie staramy sie juz ponad rok i wiemy ze bez mocnego leczenia czy operacji sie nie uda.
I co wlasnie wpadla moja 18 letnia chrzesnica. Nie moge jej zazdroscic, moge jedynie wspolczuc.
Warto patrzec na czlowieka jako na kazda inna, odrebna historie.
Pozdrawiam

Ostatnio przesunięty w górę Wt paź 12, 2010 10:28 am przez: Anonymous.
Mama prawie 8 letniego Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monika

Powrót do I trymestr ciąży