Wyszukiwanie zaawansowane »

Buty dla dziecka

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Buty dla dziecka

Postprzez afrodyta » Pn paź 31, 2016 9:18 am

Hej :) Jakie sklepy z obuwiem dla dziecka są Waszym zdaniem godne polecenia? Słyszałam sporo pozytywnego na temat obuwie dziecięce warszawa - ciekawa oferta, która nastawiona jest na komfort dla najmłodszych. Dobra jakość, spory wybór w modnych butach :)
afrodyta

Re: Buty dla dziecka

Postprzez weronka » Wt lis 01, 2016 9:32 pm

polecam http://e-butydladzieci.pl/ buciki są tam z atestem, polskich producentów, skórzane :) na swoich butach mogę oszczędzić, ale na dziecięcych nigdy :)
weronka

Postprzez JoollaannttA » Śr gru 14, 2016 10:36 am

Fajne miejsca, choć jednego mi tam brakuje - kart zniżkowych. Tym bardziej, że w tego typu miejscach przydają się tego typu bonifikaty.
JoollaannttA

Postprzez Klaudyna100 » Pt gru 16, 2016 12:43 pm

Ja akurat nie szukam typowego obuwia dziecięcego do chodzenia na co dzień a szukam obuwia do piłki nożnej, bo zapisałam syna na treningi i jeszcze nie kupiłam mu odpowiednich butów i ubrań. Tzn ubrania już wybrałam i zamówiłam, ale jeszcze nie otrzymałam przesyłki a na buty jeszcze się nie zdecydowałam. Zastanawiam się nad jednymi z tych butów https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_pilka ... -7988.html , bo są to buty renomowanej marki Adidas w bardzo przystępnych cenach. Może Wy mi doradzicie? Może podpytacie mężów?
Klaudyna100

Postprzez afrodyta » Śr mar 15, 2017 11:05 am

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Sprawdziłam wiele ofert i ostatnio zakupiliśmy buciki z obcas thomasa. Nasza rehabilitantka poleciła nam buty właśnie tego typu, ten obcas wspomaga profilaktykę leczenia wady stopy. Buty wygodne, dobrej jakości.
afrodyta

Postprzez malgosia42 » So mar 18, 2017 9:44 pm

Moim zdaniem buty dla dziecka powinny być wygodne, ale także kształtujące nóżkę, nie raz są takie zalecane od małego dla dziecka. Takie buty dla dzieci profilaktyczne teraz można kupić w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych ceny są wyższe, ale naprawdę warto dla dobra dziecka.
malgosia42

Postprzez afrodyta » N mar 19, 2017 7:03 pm

Ja od dłuższego czasu też jestem wierna jednemu sklepowi. Przekonałam się też do zakupów przez internet. Mam przy bliźniakach mało czasu a takie zakupy są chyba najwygodniejsze. Polecam obuwie dziecięce sklep internetowy ja jestem zadowolona ze wszystkich zakupów. Moi chłopcy mają dość wysokie podbicia i trudno im kupić odpowiednie buty. A tam za każdym razem udaje się dobrać odpowiedni model. Polecam.
afrodyta

Postprzez Guziczek » So cze 03, 2017 11:09 pm

No ja właśnie szukam czegoś odpowiedniego i przepatruje kilka ofert na buciki do nauki chodzenia. Ciężko coś wybrać... Ale widziałam sklep z butami, które są bardzo elastyczne, leciutkie, więc dla takiego maluszka wygodne. A wydaje mi się że to jest raczej priorytet przy wyborze pierwszych butów. A powiedzcie czym się kierujecie przy wyborze takiego obuwia?
Guziczek

Postprzez bajka2 » Wt cze 13, 2017 3:36 pm

Tutaj znalazłam ciekawy ranking najpopularniejszych butów piłkarskich do 200 złotych http://sportzilla.pl/najpopularniejsze- ... 0-zlotych/ warto uprzyjemnić dziecku grę w piłkę i zainwestować w dobre buty, aby czerpało jak największą frajdę z gry.
bajka2

Postprzez elabarbara » Cz cze 22, 2017 5:39 pm

Ja zamierzam swojemu dziecku kupić buty do nauki chodzenia. Bardzo fajne widziałam w sklepie- https://lilitup.pl/buciki-do-nauki-chodzenia/ . Pierwsze buciki dla dziecka to podstawa by nasza pociecha mogła wygodnie chodzić. Są ze skóry naturalnej więc jak najbardziej jestem zadowolona. Warto zadbać o stopy naszego dziecka :)
elabarbara

Następna strona

Powrót do Nasze dzieci