Wyszukiwanie zaawansowane »

Fototapety - grafika użytkowa

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Fototapety - grafika użytkowa

Postprzez dominikagorniak » Pn maja 21, 2018 12:09 pm

Zapraszamy na stronę http://grafika-uzytkowa.com/. Strona pomoże odnaleźć się Państwu w świecie grafik i tapet oraz dobrać idealne elementy wystroju wnętrz .Oferuje praktyczne porady na pomysłowe, nowoczesne wnętrze.
dominikagorniak

Re: Fototapety - grafika użytkowa

Postprzez MaryAnn84 » N maja 27, 2018 4:10 pm

Fototapety i zwykłe tapety we wzory bardzo mi się podobają w pomieszczeniach. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie i potrafi bardzo ożywić wnętrze. Znacznie lepiej to wygląda niż zwykłe pomalowanie ścian farbą. Do tego farba szybko sie niszczy, kurzy natomiast tapety są wykonywane z bardzo wytrzymałych materiałów (np. te - http://www.picassi.pl/). Taki materiał można z łatwością wyczyścić i nadaje się on także do kuchni czy łazienki, dzięki przepuszczalności pary wodnej.
MaryAnn84

Postprzez sharona » Cz maja 31, 2018 8:25 pm

Nie rozumiem w jakim sensie farba się niszczy? nie mam absolutnie nic do tapet, sama mam u siebie w domu położone ale wydaje mi się, że właśnie farba jest wytrzymalsza, mam jeden pokój kilka lat już pomalowany duluxem easycare i szczerze? zero uszczerbków mimo, że dość często wycieram plamy... także tapety ok, ale dobre farby też są jak najbardziej ok, i wcale nie nudne jak wybierzemy ciekawe kolory.
sharona

Postprzez gabigaba » Pn cze 04, 2018 8:11 am

fototapety bardzo mi się podobają ! szczególnie jak wybierze się super wzór :)
gabigaba

Postprzez Achdrao » Pn cze 04, 2018 2:36 pm

też uważam, że to świetne rozwiązanie, ale na pewno jeszcze lepsze są fototapety 3d. Z tego co się dowiedziałam to dzięki nim mozna bez problemu powiększyć optycznie przestrzeń pomieszczenia, a to na pewno bardo ważne jeśli ktoś ma mały metraż mieszkania!
Achdrao

Postprzez daro33ew » N cze 10, 2018 9:05 am

Nie byłbym tego pewny że fototapety są dobrym pomysłem dla ludzi

Postprzez artur434 » Wt cze 12, 2018 9:52 am

Na pewno takie foto tapety są bardzo fajny pomysłem na grafikę. Mam kumpli co cały dom mają porobiony takimi właśnie foto tapetami.

Postprzez Esme21 » Pn cze 18, 2018 7:56 am

Dzisiaj tak naprawdę mamy wiele możliwości, jeżeli chcemy fajnie urządzić wnętrza. Mnie osobiście bardzo przypadły ostatnio do gustu takie tapety dla dzieci https://www.trilli.pl/tapety-dla-dzieci-c-29_26.html . Są one utrzymane w neutralnych odcieniach i co najważniejsze nie powstają w oparciu o szkodliwe barwniki. Na pewno natomiast ożywią doskonale każdy dziecięcy pokój.
Esme21

Postprzez wojtek9898 » Cz lip 05, 2018 7:18 am

Nigdy foto tapety mi się nie podobały w domach. Sam nawet nie rozumiem ludzi którzy mają to w domach i jeszcze się chwalą co to oni nie mają.

Postprzez julek4309a » Wt lip 17, 2018 2:16 pm

Sam od kilkunastu lat mam w swoim całym domu foto tapety.
Ostatnio edytowano Śr maja 08, 2019 7:57 pm przez julek4309a, łącznie edytowano 1 raz
julek4309a

Następna strona

Powrót do Nasze dzieci